Nowy rok szkolny okazją do niezapomnianych wycieczek klasowych

Egzotyczna Szkolna Przygoda w Minieurolandzie

Witaj szkoło! Witajcie Dyrekcjo, dzieci i nauczyciele! 

Koniec wakacji oznacza początek nowej i fascynującej szkolnej przygody! Zapraszamy Was na wycieczkę klasową do Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczniecie zabawną i edukacyjną przygodą.  Nie musicie jeszcze tęsknić za mile spędzonym czasem na świeżym powietrzu. Warto skorzystać z letniej pogody i baśniowej scenerii naszego parku, aby naładować się pozytywną energią do dalszej nauki.

Nowość na nowy rok szkolny! 

Dzieci kochają zwierzęta i nikogo nie trzeba o tym przekonywać, a spotkanie z nimi to prawdziwa lekcja empatii i wrażliwości. Teraz w Minieurolandzie możecie nie tylko odbyć podróż po miniaturowym świecie z najsłynniejszymi budowlami czy zgłębić tajniki kwiatowego ogrodu, ale macie także okazję, aby poznać egzotyczne ptaki, niewystępujące na naszym kontynencie. To doskonała szansa na bliski kontaktu z niecodziennymi zwierzętami oraz możliwość obserwacji wzajemnych interakcji między różnymi osobnikami i gatunkami. Dowiecie się jak lubią spędzać czas, jakie są ich ulubione smakołyki, jak i gdzie żyją oraz czym różnią się od siebie. Poznacie ptaki, uznawane za święte w starożytnym Egipcie, występujące na malowidłach ściennych i hieroglifach. Zobaczycie mieszkańców afrykańskiej sawanny ze złotą koroną. Przyjrzycie się uroczym szczudłakom, uwielbiającym czułe pocałunki oraz zobaczycie jak wygląda ptak, który jako jedyny znany w historii gatunek fauny Starego Świata osiedlił się w Ameryce bez pomocy człowieka.

Program wycieczki 

  • Zwiedzanie Parku Miniatur Minieuroland z przewodnikiem
  • Gra terenowa „Zostań Odkrywcą Minieurolandu”
  • Spotkanie z egzotycznymi ptakami
  • Rajskie warsztaty kreatywne
  • Lodowy poczęstunek
  • Nieograniczony czas wolny  (plac zabaw, ścianki zdjęciowe, ptasia woliera, zakątki relaksu)

Grupy mają możliwość dodatkowego zamówienia obiadu w cenie 20 zł/os. Cena pakietu obejmuje bilet wstępu do Parku Miniatur Minieuroland. Opiekunom wycieczek przysługuje wstęp wolny. Cena pakietu bez obiadu wynosi: 55 zł. Czas potrzebny na realizację programu: 3 godziny.