Wycieczki dla osób starszych – wycieczki dla seniorów

Wycieczki i wyjazdy dla seniorów to nie tylko uzdrowiska i sanatoria. Wiek nie stanowi przeszkody w zwiedzeniu świata.

Faktem jest,  że natura ma korzystny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka. Każdy z nas lubi odpoczywać i regenerować siły wśród zieleni. Taką terapię poprzez obcowanie z przyrodą nazywamy hortiterapią.W naszym „Ogrodzie do zakochania” mogą Państwo poczuć moc ogrodolecznictwa. W naszym parku, na powierzchni 20 000 m2, nasycisz zmysły widokiem i zapachem ponad 100 000 kwiatów w fantazyjnych aranżacjach. Dodatkowo, w Minieurolandzie można podziwiać ponad 40 makiet najznamienitszych budowli z Dolnego Śląska, Ziemi Kłodzkiej, Europy oraz ze świata.

Znamy potrzeby i wymagania seniorów. Ścieżki w naszej atrakcji są  przystosowane dla osób starszych a także dla osób z chodzikami czy na wózkach inwalidzkich.Zapewniamy pełne zaplecze gastronomiczne: na terenie parku znajduje się kawiarnia i restauracja.
W OFERCIE:
  • Bilet wstępu: 39 zł /1 os. (dla grup zorganizowanych minimum 15 osób)
  • Obiad dla grupy: dwudaniowy 30 zł/os. lub samo drugie danie 25 zł/os.
  • Warsztaty manualne – modelarskie lub botaniczne: 20 zł/1 os.
  • Oprowadzanie przez przewodnika 200 zł /jednorazowo za całą grupę

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników przyrody i podróży!

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Zapraszamy Was na niezapomniane wycieczki edukacyjne, odpoczynek i wyjazdy integracyjne, przepełnione niecodziennymi atrakcjami. Minieuroland zamieszkały rajskie stworzenia, które pomogą Wam spojrzeć na świat z innej perspektywy. Nasi pierzaści i futrzaści przyjaciele z różnych zakątków świata są gotowi na bezpośredni kontakt z Wami i pozwolą Wam doświadczyć różnorodności dzikiej przyrody. Wyprawa do Parku Miniatur Minieuroland będzie teraz nie tylko odkrywczą podróżą dookoła świata, ale także wyprawą do dzikich zakątków globu, władanych przez wyjątkowe zwierzęta.

Nowe strefy ze zwierzętami w Parku Miniatur Minieuroland