Dzień Dziecka 2021 „Psim Tropem”

Rodzice, dziadkowie i kochane dzieci czy wiecie już jak spędzić tegoroczny Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka w naszym parku to wyjątkowe połączenie niezwykłej przyjaźni dziecka z psem. Konkurs psiej piękności, psie akrobacje i spotkanie z gościem specjalnym – Alexem Borysewiczem i jego psią ekipą, finalistami telewizyjnego show „Mam Talent”. To tylko niektóre atrakcje, jakie Minieuroland Kłodzko przygotowuje dla dzieciaków i całych rodzin z okazji Dnia Dziecka. Wszystko to już w niedzielę 30 maja.

Jeśli tak, jak my uważasz, że najlepszy prezent na Dzień Dziecka to rodzinny czas na świeżym powietrzu, świetnie się składa. 30 maja możecie przyjechać do Minieurolandu, gdzie czeka na Was moc atrakcji i magiczny czas spędzony w gronie psich przyjaciół. To jednak nie jedyna atrakcja, jaką dla Was przygotowaliśmy. W programie też coś dla psich detektywów. Przy wejściu każdy z Was otrzyma od nas mapę z grą terenową „Psim Tropem”. Jeśli masz zdolności detektywistyczne, przyłącz się do zabawy i znajdź ślady zwierząt na naszych miniaturach. Weź udział w wyjątkowym konkursie piękności i dowiedz się jak zrobić psa w balona.

„Psim Tropem” czyli Dzień Dziecka 2021 z Minieurolandem już w niedzielę 30 maja. Startujemy o godzinie 9:00. Do zobaczenia!