Dziecięce Podróże w Krainie Guliwera”

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Rodzice i Kochani Uczniowie!

Zbliża się wyczekiwany przez wszystkich milusińskich Dzień Dziecka. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy program wycieczki „Dziecięce Podróże w Krainie Guliwera”. Staniecie się uczestnikami niezwykłej podróży oraz traficie do Szkoły Odkrywców i Podróżników, gdzie czekają na Was:

  • warsztaty teatralne „Podróż do świata bajek i baśni” – wspólnie z doświadczonym aktorem stworzycie wyjątkowy spektakl oraz niezwykłych bohaterów i baśniowe rekwizyty, które wezmą w nim udział. Zajęciom będzie towarzyszyła wspaniała zabawa, mnóstwo humoru i nieograniczona kreatywność. Będzie kolorowo, twórczo i radośnie!
  • warsztaty artystyczne „ABC Podróżnika” – wspólnie z prowadzącym wcielicie się w rolę podróżników. Przygotujecie wszystko co potrzebne do zaczarowanej wyprawy. Każdy żądny przygód odkrywca powinien posiadać niecodzienny, magiczny przedmiot, który będzie mu pomagał w czasie podróży. Każde dziecko użyje swojej wyobraźni i przy użyciu oryginalnych materiałów oraz akcesoriów stworzy pamiątkową pracę.
  • gra terenowa z paszportem „Odkrywanie świata i Europy” – nie można stać się prawdziwym podróżnikiem bez paszportu, który umożliwia przekraczanie granic. Każdy uczestnik przygody z okazji Dnia Dziecka w Minieurolandzie otrzyma specjalny paszport, który jest jednocześnie edukacyjną grą terenową, przybliżającą ciekawostki o wspaniałych zabytkach. Na uczestników czeka doskonała zabawa i rywalizacja. (dla przedszkolaczków gra będzie w wersji uproszczonej, opierającej się na przekazie wizualnym)
  1. Z programu „Dziecięce Podróże w Krainie Guliwera” można skorzystać w dniach 20 maja – 14 czerwca 2019 r.
  2. Cena pakietu na Dzień Dziecka wynosi 35 zł/dziecko. Program trwa około 2,5 godziny + czas wolny.
  3. Program jest dostosowywany do wieku uczestników wycieczki.
  4. Opiekunowie nie ponoszą kosztów za wstęp przy założeniu, że na każde 15 osób przypada jeden opiekun (w przypadku szkół podstawowych i gimnazjum) lub na każde 10 osób w przypadku wycieczek z przedszkoli. Jeżeli ilość opiekunów jest większa cena za wstęp wynosi 10 zł/os.
  5. Formularz rezerwacji należy wysłać na adres e-mail: rezerwacja@minieuroland.pl
  6. Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu: 792 444 333.
Formularz rezerwacji – Dzień Dziecka 2019
Plakat – Dzień Dziecka 2019