Mikołajki w Minieurolandzie coraz bliżej, a świąteczna atmosfera podgrzana została już do temperatury wrzenia. ;) Chyba dla każdego z nas wspaniałym dopełnieniem atmosfery jest pierwszy śnieg.

zima w minieurolandzie

W naszym parku Święty Mikołaj i jego elfy zatroszczyli się o to, by nie zabrakło go podczas zwiedzania. Jak widać otaczający nas krajobraz prezentuje się pięknie nie tylko podczas lata czy wiosny. Trzeba przyznać, że oprószone białym puchem miniatury również mają swój urok, szczególnie wtedy gdy wspólnie wyczekujemy zbliżającej się imprezy mikołajkowej!

minieuroland zima

Zostało już zaledwie pięć dni do rozpoczęcia przygotowanej dla Was zabawy, więc cały zespół elfów pracuje teraz na najwyższych obrotach. A jako, że założyliśmy iż odwiedzą nas w tym roku same grzeczne dzieci, mali pomocnicy mają masę roboty przy pakowaniu prezentów i tworzeniu świątecznych ozdób.

Ale nie tylko! Już 26 listopada musimy być gotowi na przyjazd samego Świętego Mikołaja, który przecież chciałby poznać każdego z Was i osobiście wręczyć mu podarek.

święta w minieurolandzie

Czy damy radę na czas? Oczywiście, że damy! ;)
Powszechnie wiadomo bowiem, że małe Elfy pomimo swej psotnej i żywiołowej natury NIGDY nie zawodzą! I za to przecież wszyscy tak je uwielbiamy. ;))