Wiecie już o warsztatach, wiecie jak duży wybór na Was czeka. Przyszła zatem pora abyście dowiedzieli się, co takiego czeka na zajęciach i co będziemy na nich robić.

Minieuroland to nie tylko starannie wykonane miniatury. To także miejsce gdzie matka natura rozgościła się na dobre, a przekonać się o tym można bardzo łatwo gdy po wejściu do parku otoczą nas drzewa, krzewy i oczywiście- kwiaty.

minieuroland warsztaty

Wywołują w nas zadumę, spokój i nakłaniają do rozmyślań. Czyż nie byłyby one wspaniałymi kompanami do rozmów? A może rozmawiają między sobą? I czy w ogóle potrafią mówić? Na nowo organizowanych warsztatach teatralnych o nazwie „Rozmowy Kwiatów” przekonacie się, że owszem!

Za pomocą udostępnionych, łatwych w użyciu materiałów stworzycie własne, autorskie lalki-kwiaty. To Wy zdecydujecie, jak będą wyglądały- Czy ich stroje będą pełne przepychu, czy może odziane zostaną zaledwie w skromne listki. Ale nie tylko. Od Was zależał będzie ich nastrój. Wesołe, uśmiechnięte? A może złe i posępne? Gdy będą gotowe zrozumiecie, dlaczego tak ważna była ich różnorodność.

minieuroland warsztaty teatralne

Nasze kwiaty staną się bohaterami, aktorami wymyślonych przez Was etiud teatralnych. Każdy będzie miał okazję nauczyć się podstaw animacji i wspólnie z prowadzącym wymyśli scenariusz swojego występu. W razie jakichkolwiek problemów, nie martwcie się i pamiętajcie, że zawsze jesteśmy blisko aby służyć Wam pomocą w każdej awaryjnej sytuacji. ;)

Kiedy przyjdzie pora po kolei przedstawimy te nietuzinkowe spektakle. Każdy będzie miał szansę się wykazać!

Czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Jak potoczy się los wykonanych kukiełek? Może nagle zechcesz zmienić scenariusz i ciąg wydarzeń przebiegnie zupełnie spontanicznie?
Tego nie wie nikt. ;) Pewnym jest jedynie, że będzie masa śmiechu i radości a przecież głównie o to chodzi w udanej zabawie, prawda? ;)

minieuroland zabawy dla dzieci