Jak świętowaliśmy urodziny?

W niedzielę 22 lipca świętowaliśmy trzecie urodziny Minieurolandu. Przez cały dzień, obdarowywaliśmy naszych Gości upominkami i angażowaliśmy we wspólną zabawę. Uczestnicy imprezy otrzymali specjalny bilet podróżny, z którym wyruszyli w wyprawę po najciekawszych zakątkach Europy i świata, poznając oryginalne zwyczaje i zabawy urodzinowe.

Pytanie czy wyzwanie?

Największym zainteresowaniem cieszyła się nasza ściana balonowa, skrywająca oryginalne zadania i pytania związane z parkiem miniatur. Za swoją odwagę i pomysłowość, uczestnicy otrzymywali wspaniałe nagrody-niespodzianki.

Jednym z wyzwań było np. wcielenie się w szalonego przedstawiciela handlowego z branży ogrodniczej, który musiał sprzedać widowni wybrany produkt, korzystając z zabawnych atrybutów:

urodziny minieuroland 7
urodziny minieuroland 2

Nie zabrakło ciekawych eksperymentów z urodzinowym akcentem. Nasi goście dowiedzieli się m.in. jak nadmuchać balonik bez użycia pompki i siły naszych płuc. Przekłuwaliśmy również baloniki wykałaczką i udowadnialiśmy, że dzięki magicznym sztuczkom są one naprawdę niezniszczalne.

Dopełnieniem zabaw i urodzinowych atrakcji była muzyka na żywo. Nie zabrakło też słodkich akcentów i zdmuchiwania świeczek :-)

Najmłodsi Goście mogli uczestniczyć w bajkowym malowaniu buziek i wcielić się w ulubione postacie.

urodziny minieuroland 4

Tworzyliśmy miniaturowe ogródki i projektowaliśmy kamieniczki.

urodziny minieuroland 5
urodziny minieuroland 6

Robiliśmy też zabawne „Eko-stworki”, którym na główce zamiast włosów wyrośnie bujna trawa :-)

urodziny minieuroland 1

Jak na imprezę urodzinową przystało, najważniejsza była dobra zabawa! Tego dnia wszystkim udzielił się beztroski i radosny nastrój trzylatka!

urodziny minieuroland