Jesień od zawsze kojarzy nam się z czymś szarym i smutnym. Jednak w tym roku możemy w pełni cieszyć się słońcem i podziwiać uroki tej kolorowej pory roku. Letnie barwy kwiatów powoli zmieniają swój odcień byśmy mogli nacieszyć nimi oko.

jesień w minieurolandzie
jesień w minieurolandzie

W Minieurolandzie tego typu atrakcji znajdziecie pod dostatkiem. Otoczenie cichutkiego szumu drzew, wśród bajkowego krajobrazu jesiennych liści aż samo zaprasza do pełnego refleksji i zadumy wypoczynku z kubkiem gorącej czekolady w ręce.

jesień w minieurolandzie

Jednak jesień w naszym parku to nie tylko czas na odpoczynek! To czas kiedy nasze głowy zaczynają pracować na wyższych obrotach aniżeli podczas letniego relaksu ;) Przychodzą nam na myśl różne pomysły i sposoby do wykorzystania czasu.

Najważniejsze to aby je uwolnić i swobodnie pozwolić sobie działać. W tym celu organizujemy specjalnie dla Was różnego rodzaju warsztaty na których bez problemu dacie ujście jesiennej kreatywności!

Zaplanowaliśmy zajęcie z wielu dziedzin aby każdy nasz gość znalazł coś, co trafi w jego gusta. Między innymi warsztaty botaniczne, teatralne czy nawet- artterapia ;)

jesień w minieurolandzie
jesień w minieurolandzie

Z kolei dla tych, którzy są jeszcze zbyt młodzi na szukanie jesiennych inspiracji w warsztatach przygotowaliśmy kącik radosnych zabaw, gdzie mogą spędzić czas podczas często organizowanych zabaw takich jak na przykład „Jesienny Festiwal Kwiatów”, który odbywał się w naszym parku całkiem niedawno :)

jesień w minieurolandzie