Kochani! Wielkimi, dumnymi krokami zbliża się czas kiedy to nikt inny jak wy będziecie mogli dowieść swojego dobrego zachowania, na które pracujecie cały, calutki rok! To dzięki temu jedna z najbardziej sławnych na Świecie osób osobiście spotka się z Wami, by wręczyć tym najgrzeczniejszym zasłużone upominki. Tak, moi drodzy! Mowa tu o samym Świętym Mikołaju. Jak co roku ta znana Wam postać zatrzyma się w naszym parku. Nie musicie jednak czekać aż do szóstego grudnia by wspólnie z nami rozpocząć świąteczną gorączkę. Tym razem już 26 listopada w Minieurolandzie gościć będziemy nie tylko samego Mikołaja a także całą jego świtę i rzeszę pomocników- wesołe, rozbrykane Elfy, które- jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji -już nie mogą doczekać się wspólnej zabawy!

Święty Mikołaj w minieurolandzie

Jak wiadomo, przygotowania do Świąt to dla całego bieguna północnego czas obfity w pracę i zaangażowanie. Małe, na co dzień psotne Elfy mobilizują się by to całe, tak ważne dla Was wydarzenie przebiegło sprawnie i bez żadnych niepożądanych komplikacji.
A jako, że w tym roku również i nam przypadł zaszczyt wcielenia się w rolę pomocników Świętego, przygotowania ruszyły w naszym parku pełną parą!

Czy chcecie wiedzieć, co czeka na naszych najmłodszych gości? ;)

Wszyscy wiemy, że wytwarzanie różnego rodzaju dekoracji czy ozdób świątecznych nie byłoby możliwe bez odpowiednio przygotowanego do tego celu miejsca. Stąd też weźmiecie udział w warsztatach o nazwie „Fabryka Świętego Mikołaja” gdzie własnoręcznie przysłużycie się do wyrobu najrozmaitszych, błyszczących różności.

Następnie dowiecie się, w jaki sposób zaspokoić głód nie tylko małych łasuchów ale także samego Świętego. Nie od dziś bowiem wiadomo, że w wielu różnych krajach dzieci czekające na Mikołaja zostawiają mu szklankę mleka i pyszne ciasteczka.
My natomiast stworzymy słodkie domki elfów, które wspólnie udekorujemy. Później już tylko od Was zależało będzie, czy weźmiecie je ze sobą do domu, czy też zjecie na miejscu!

mikołajki w minieurolandzie

Oczywiście, gdy wszystkie te zadania będą już skończone, przyjdzie czas na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Aby dać Wam przed tym szansę na podwyższenie poziomu swojej grzeczności przygotowaliśmy magiczne miejsce o nazwie „Szkoła Elfów”. Najznamienitsze elfy z bieguna północnego wcielą się w rolę waszych osobistych nauczycieli dobroci i będą Wam towarzyszyć w poznawaniu sekretów pomocników Mikołaja.
Martwi Was, czy aby na pewno zrozumiecie mowę nowych przyjaciół? Bez obaw! Dzięki specjalnemu słownikowi na pewno się dogadacie!

Czy wszystkie zadania zdacie śpiewająco?  Przekonamy się już niedługo!

mikołajki zdjęcie grupowe

PS. Czyż załączony obraz nie przedstawia idealnej, poświątecznej drzemki? ;)

kot mikołajki