Ogrody, parki i lasy w Polsce znowu otwarte

Od 20 kwietnia 2020 r. parki, ogrody i lasy zostają ponownie otwarte oraz udostępnione dla miłośników spacerów i przyrody. Jest to wynikiem pierwszego etapu złagodzenia przez rząd obostrzeń związanych z koronawirusem.

Od dziś można przemieszczać się w celach rekreacyjnych, pod warunkiem zachowania dystansu społecznego i zasłaniania twarzy. Utrzymany, do odwołania, zostaje obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi. Nadal obowiązuje również obowiązek zasłanianie ust i nosa podczas ruchu pieszego w urzędach, sklepach i zakładach pracy. Ograniczenie to nie dotyczy:

  • dzieci do 4 lat
  • osób, które mają problemy z oddychaniem
  • osób, które same nie mogą założyć lub zdjąć ochrony z twarzy z powodu stanu zdrowia

Goście Parku Miniatur Minieuroland w końcu mogą nacieszyć się wiosną i odetchnąć na łonie natury, oczywiście z zachowaniem wymaganych środków ostrożności :-)

Minieuroland zaprasza do odpoczynku w wiosennym ogrodzie

Znów można cieszyć się z uroków spacerów po zakątkach naszego parku. Po wielu tygodniach pobytu w domach każdy z nas z przyjemnością będzie korzystał z możliwości kontaktu z przyrodą. A ta, dzięki pięknej, wiosennej aurze zachwyca i pomaga się zrelaksować.

Zobaczcie jak prezentuje się nasz ogród :-)

Na bieżąco można nas śledzić na naszym oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/minieuroland/