Zaczynamy przygodę!

Uwaga, uwaga, drodzy podróżni Minieurolandu! Pociąg Express Polarny wjedzie na tor pierwszy, przy peronie drugim, w dniu 25 listopada i będzie kursował aż do dnia 20 grudnia! Jeśli wciąż nie macie biletów, to lepiej się pośpieszcie, bo wagony zapełniają się w dosłownie expressowym tempie!

Program, Wycieczka szkolna na Mikołajki 2019

Czy już macie plan wycieczki na Mikołajki w tym roku? Pewnie do głowy przyszło wam wiele popularnych opcji, które oferują najlepsze atrakcje dla dzieci na mikołajki. Jedną z nich jest zdecydowanie Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. A gdyby tak udać się parę kilometrów dalej? I odkryć malownicze zakątki Kotliny Kłodzkiej, która w ten zimowy czas zmienia się w Krainę Świętego Mikołaja?

Wraz z całym zespołem rozbrykanych Elfów zapraszamy grupy zorganizowane, na jednodniową wycieczkę szkolną do krainy świętego Mikołaja! Impreza ta każdego roku bije rekordy popularności w Minieurolandzie. Tym razem zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym gościom i zorganizowaliśmy wydarzenie na światowym poziomie. ;)

Nadchodzące Mikołajki 2019 to ogromne przedsięwzięcie, które odbędzie się w Parku Miniatur Minieuroland, w Kłodzku. Na terenie atrakcji turystycznej została w tym celu wybudowana hala, w której odbędzie się niezwykła, świąteczna przygoda. Miejsce to jest iście filmową inscenizacją zaprojektowaną przez artystów i ma na celu przeniesienie gości w świat jakiego do tej pory nie widzieli.

Mikołajki 2019, Minieuroland- Profesjonalne studio nagrań? Czemu nie?! W tym roku Mikołajki w Minieurolandzie będą na światowym poziomie!

A co właściwie Was czeka?

Elfy wkładają mnóstwo pracy aby na Mikołajki zachwycić gości Minieurolandu

Rozbudowany program, który oferujemy kierowany jest do grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, firm oraz rodzin z dziećmi. Program różni się w zależności od odwiedzającej nas grupy. Dziś przedstawiamy program dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych. :) I nieważne czy jesteście maluchami, które z niecierpliwością wyczekują pierwszej gwiazdki czy nieco większymi dziećmi. Tej przygody nie zapomnicie nigdy!

Praca w studiu nagraniowym to nie przelewki… Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!

A co właściwie Was czeka?

Gadający przyjaciel

Wasza podróż rozpocznie się w mieszkaniu. Nie będzie to jednak pomieszczenie zwyczajne. A już na pewno zwyczajny nie będzie gość, który was powita. Powszechnie wiadomo, że świąteczny czas obfity jest w niespodzianki. Jedną z nich są nasi czworonożni przyjaciele, którzy są wtedy wyjątkowo rozmowni. Gadający renifer? Czyżby przyjechał do nas aż z bieguna północnego? Do złudzenia przypomina prawdziwe zwierzę, choć w rzeczywistości to animowany, pluszowy robot.

Już 25 listopada ruszamy z Mikołajkami 2019 w Minieurolandzie! Nie może Was zaabraknąć!

Niezwykły spektakl

To on zaprosi Was do dziecięcego pokoju. Csiii… Ktoś chyba tutaj zasnął. Kurtyna! Niech rozpocznie się przedstawienie! Niech niezwykły marionetkowy spektakl przeniesie Was w krainę marzeń sennych, byście wraz z Jasiem poczuli magię nadchodzących świąt. To także idealny moment, aby się zastanowić: czy aby na pewno byliście w tym roku grzeczni?

W żadnym teatrze nie zobaczycie takiego spektaklu jak w Minieurolandzie tej zimy!

Gdy kurtyna opadnie wspólnie ruszycie uliczką urokliwego miasta. Waszym oczom ukażą się profesjonalnie odtworzone witryny sklepowe, wśród nich także klimatyczna cukiernia wypełniona słodkościami. Obrazy te wskażą Wam drogę do dworca, który wizualnie przypomina stare, filmowe perony. Tam będzie już czekać Express Polarny. Ten znany przez wszystkich pociąg zabierze Was w dalszą podróż. Pod warunkiem, że macie ze sobą bilet.
Bo… Nie zapomnieliście go kupić, prawda?

Mmmm, cóż za słodkości. Aż chciałoby się spróbować! Ale… Może lepiej się powstrzymać

Uwaga! Exppress polarny za chwilę odjedzie! Pasażerów prosimy o zachowanie ostrożności!

Rzeczywistych rozmiarów pociąg w Minieurolandzie? Niemożliwe? Przekonajcie się sami! Z pewnością zobaczycie jego wagony już w drodze na dworzec. Później już tylko usłyszycie syk pary, a konduktor wskaże Wam wasze miejsca w przedziałach. Zajmijcie je i pokażcie mu bilet- ten, o którym nie zapomnieliście.
Dopiero, gdy bilety zostaną sprawdzone konduktor będzie mógł dać znać maszyniście. Wtem pociąg wyruszy. Prosto na biegun północny. Za oknem zobaczycie świadczące o tym malownicze krajobrazy, będące dowodem na to, że rzeczywiście się przemieszczacie. Pociąg wykorzystuje takie mechanizmy, byście mogli poczuć ruch maszyny i wstrząsy, towarzyszące pasażerom podczas przejazdu.

Budowa peronu w Minieurolandzie. Czyżby zaraz miał nadjechać pociąg? I to nie byle jaki!

Kraina Świetego Mikołaja

Gdy pociąg się zatrzyma, będzie to znak, że pora opuścić przytulne przedziały.
Zaraz… Chwila… Czy to śnieg? Mam nadzieję, że nie wybraliście się w trampkach! W przeciwnym razie postój na ośnieżonym przystanku mógłby być dla was problemem… ;)
Tak, tak. Wysiądziecie z pociągu w ośnieżonej krainie, skąd droga poprowadzi was prosto do Fabryki Świątecznych Prezentów. Czy nie chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają poszczególne etapy pracy w tym miejscu? Jesteśmy pewni, że tak! Najlepiej strzeżone sekrety zdradzi wam Elf rozrabiaka. Tylko… Uważajcie na niego! To niezły urwis! Jesteśmy pewni, że bez zastanowienia opowie wam wszystkie szczegóły. Gdzie trafiają wasze listy? Kto czyta je pierwszy? W jaki sposób są sortowane? A może chcecie się dowiedzieć, jak wygląda produkcja zabawki lub pakowanie prezentów? Wystarczy, że go zapytacie! To straszna papla!

Dom Świętego Mikołaja

To co, koniec podróży? Jasne, że nie! Wiemy jak ważne dla najmłodszych jest spotkanie ze Świętym Mikołajem! Ta znana osobistość stała się już niemal świąteczną ikoną Minieurolandu, która gości w naszym parku każdego roku. Tym razem uwielbiany przez wszystkich staruszek wpadł na dużo lepszy pomysł. Zamiast odwiedzić Minieuroland, zorganizował sanie, dzięki którym to wy dostaniecie się prosto do jego domu! Zaczarowany pojazd pofrunie wysoko, a dzięki specjalnie przygotowanych okularom VR zobaczycie wirtualną rzeczywistość. Doświadczycie podróży po gwieździstym niebie, a gdy już dotrzecie na miejsce, każdy uczestnik grupy zorganizowanej otrzyma piękny upominek. Oczywiście wręczy mu nie kto inny jak sam Święty Mikołaj… :)

Sala zabaw dla dzieci na Mikołajki i słodki poczęstunek

Jeśli po ciągu niezwykłych przygód wciąż będziecie mieli pokłady energii do spożytkowania- żaden problem! Czeka na was bowiem kolejna, ogromna sala zabaw, o powierzchni 300m2! Tutaj też otrzymacie słodki poczęstunek, który zjecie w otoczeniu niezwykłych, świątecznych pozytywek rodem z amerykańskich filmów.

Program Mikołajki 2019, Minieuroland

Wycieczkę szkolną do krainy Świętego Mikołaja możecie zarezerwować TUTAJ.
Koszt wycieczki to 45 zł/os.

Cena ta obejmuje cały program zabawy mikołajkowej. Bilet upoważniający do wstępu na teren parku jest darmowy.
W przypadku grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych, na każde 15 dzieci przypada jeden opiekun bezpłatny. :)

To jak? Przekonani? My już nie możemy się doczekać tej wyjątkowej przygody i będziemy szczęśliwi, jeśli zechcecie nam towarzyszyć. Czekamy! Niech pociąg nie odjedzie bez was! :)