W weekend majowy (1-3 maja) Minieuroland  będzie otwarty w godz. od 9:00 do 18:00! Zapraszamy!

Czas, który nastał jest bez wątpienia ciężki i nasunął wielu z nas pytania o nadchodzącą przyszłość. Oprócz aspektów życia codziennego, takich jak zakupy, spotkania rodzinne czy wizyty lekarskie, pozostaje jeszcze kwestia planów odległych.
Pamiętamy jeszcze momenty, gdy na przestrzeni zimowych miesięcy, otuleni grubym, wełnianym kocem, snuliśmy plany o rajskich wyspach i odległych krajach. Obecna sytuacja zmusiła marzycieli do nagłej zmiany planów i wielu wyrzeczeń.  

Poświęć chwilę Matce Naturze 

Jasnym stało się, że nie spędzimy tego czasu w zatłoczonym klubie czy na imprezie masowej. Jednak nie każdy chce rezygnować z majowej radości. Coraz więcej osób decyduje się zatem by spędzić majówkę w towarzystwie samej matki natury. Bo czy jest coś piękniejszego niż budząca się do życia wiosna?  

Podczas gdy drzwi Minieurolandu pozostawały zamknięte, na terenie atrakcji trwały prace terenowe. Miały one na celu przygotowanie baśniowego ogrodu tak, by zachwycił gości po powrocie. Na obszarze dwóch hektarów trwają właśnie nasadzenia kwiatów. W powietrzu unosi się intensywny zapach nadchodzącej wiosny a tereny parku pokrywają się masą różnorodnych barw. Wśród wielu innych gatunków znalazły się bajeczne hiacynty, których woń poczuć można w każdym zakątku Minieurolandu. Całość składa się na niezwykłą harmonię tego miejsca. Kotlina Kłodzka jest idealnym miejscem na powitanie wiosny, a Minieuroland będący jej zielonym sercem, każdego dnia coraz mocniej tętni życiem. 

Park Miniatur Minieuroland został otwarty już w ubiegłym tygodniu, 20 kwietnia. Od tego czasu goście mogą na nowo poczuć radość płynącą z bliskości natury. Spacer pośród alejek parku dla wielu osób był czymś wyczekiwanym. Po długim czasie spędzonym w domu wszyscy potrzebujemy relaksu, który zapewnić nam może powiew świeżego powietrza.  

Przepiękny, wiosenny ogród Minieurolandu otwarty dla gości w Majówkę 2020

Przepiękny, wiosenny ogród Minieurolandu otwarty dla gości w Majówkę 2020

W majówkę 2020 Minieuroland będzie otwarty! 

Przed nami długi weekend majowy. Warto się zastanowić, czy właśnie ten czas nie jest idealną okazją by poświęcić chwilę dla siebie. Zamknąć oczy, pomyśleć, przystanąć. Udać się w podróż bez przekraczania granic- podróż w głąb siebie. Dookoła świata w towarzystwie przebudzonej matki natury. Jednego dnia zwiedzić Francję i Rzym. Napić się kawy pod wieżą Eiffla. Odpowiedzieć sobie, że czujesz się dziś dobrze. A wszystko to w spokoju, na który przecież zwyczajnie nie pozwoliłbyś sobie w czasie majówki. 
Tak, miniaturowy świat Minieurolandu nie ma granic. Każdego dnia nasi pracownicy dbają o to, by goście czuli się pewnie i komfortowo, a ich podróż stała się miłym wspomnieniem w dobie tak wielu zmartwień.  

Moc bezpiecznych atrakcji :)

Otwieramy więc przed Wami drzwi do baśniowego świata, gdzie otuli Was magia tego miejsca. Gdzie zyskacie spokój ducha i zapomnicie o codziennych problemach. Oprócz bogatej roślinności, na otwartej przestrzeni parku znajduje się wiele miejsc wypoczynkowych. 
Zatroszczyliśmy się również, aby same najlepsze wspomnienia z wizyty wynieśli nasi najmłodsi przyjaciele. To nic, że wasze paszporty już od jakiegoś czasu leżą w szufladzie, bez należytej uwagi. Przy kasie biletowej zyskacie zupełnie nowy dokument- Paszport Minieurolandu. Za jego pomocą przyjmiecie rolę prawdziwych detektywów, którzy wykorzystując potęgę sprytu i zdobytej wiedzy przemierzą świat tajemnych budowli. Gra terenowa to wspaniała zabawa, która być może, stanie się dla Was doskonałą inspiracją do prawdziwych podróży, gdy te już będą możliwe.  

Nie da się zaprzeczyć, że Majówka 2020 w Minieurolandzie będzie miała wyjątkowy klimat. Jesteśmy jednak pewni, że w obecnej sytuacji nie ma lepszego sposobu, aby zapewnić sobie uśmiech na twarzy i choć trochę radości w życiu.  

Na terenie Minieurolandu już teraz rozkwita bajeczna roślinność. Zapraszamy w czasie Majówki :)

Na terenie Minieurolandu już teraz rozkwita bajeczna roślinność. Zapraszamy w czasie Majówki :)

Park Miniatur Minieuroland otwarty jest każdego dnia, od godziny 9:00 do 17:00.
W Majówkę (1-3 maja) od godz. 9:00-18:00

Więcej informacji uzyskacie odwiedzając nasz facebookowy fanpage, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące parku. : https://www.facebook.com/minieuroland/