Minieuroland- magiczne miejsce

W naszym parku jest magicznie nie tylko dzięki miniaturom, klimat tego miejsca tworzy przede wszystkim niezwykle bogata roślinność.  Kiedy kwiaty zaczynają kwitnąć, drzewa i krzewy zachwycają  różnorodnością, można poczuć się u nas jak w egzotycznej podróży.  Ale żeby to wszystko wyglądało tak pięknie i zachwycało każdego naszego gościa, trzeba włożyć dużo pracy w opiekę nad ogrodowymi roślinami.

Ogrodnik – Artysta

Teraz właśnie jest ten moment, kiedy nasi pracownicy zajmują się intensywnie sadzeniem kwiatów,  pomagają budzić się krzewom i drzewom. W ogrodzie jest niezwykły gwar a zapach świeżej ziemi i prac polowych przywodzi na myśl dzieciństwo i wakacje na wsi… Odwiedzając nasz ogród będziecie mieli okazję zobaczyć kulisy tworzenia tej bajkowej scenerii. Pracujący w ogrodzie ogrodnicy są niczym artyści siedzący przed białym płótnem. To od ich kreatywności i emocji zależeć będzie jak i czym w tym roku ogród nas będzie zachwycał.  Praca w Parku nie jest dla każdego, tu potrzeba wrażliwej duszy i czystego serca. Rośliny potrafią odwdzięczyć się za dobrą opiekę  kolorami, zapachem, szybkim wzrostem i tym co w dzisiejszym zwariowanym świecie jest nie do przecenienia,  spokojem, który spływa na nas kiedy obcujemy z przyrodą.

Park Minieuroland wyzwanie dla kreatywnych

Park Minieuroland to miejsce w którym każdy może znaleźć coś, co go zachwyci. Przyjeżdżają do nas ludzie którzy chcą zobaczyć nasze piękne miniatury, poznać ich historie i ciekawostki dotyczące miejsc i ludzi związanych z daną budowlą.  Odwiedzają nas również Ci którzy chcą rodzinnie odpocząć ponieważ nasz Park ma bardzo bogatą ofertę zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.  Bardzo nas cieszą sytuacje, kiedy dowiadujemy się od naszych gości, że odwiedzają nas kilka razy w roku, po to  aby poczuć klimat naszego ogrodu w różnych porach roku i zawsze wychodzą od nas zadowoleni. Takie informacje dodają nam skrzydeł i zachęcają do jeszcze intensywniejszej pracy. Wszak Park Minieuroland  jest naszą pasją i zależy nam aby Państwo czuli się u nas świetnie.