Dopiero co pisaliśmy o jesieni a już mamy pierwszy śnieg za sobą.

Jak wiadomo taki pierwszy śnieg nie utrzymuje się długo. I jesień jeszcze do nas wróci na trochę, z ewentualnymi przymrozkami rano i wieczorem. Na miniaturach i roślinach „Dziadek Mróz” będzie tworzył niepowtarzalne ozdoby lodowe.

Jako atrakcja całoroczna mamy zwolenników każdej pory roku. Tak jak różnorodny jest nasz Park, w zależności od pory roku tak różnorodne są też gusta naszych Gości, co nas bardzo cieszy.

Gro ludzi odwiedza nas na wiosnę gdy Minieuroland jest pełen pąków i widać w nim budzącą się roślinność po zimie.

Początkiem lata, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Minieuroland zamienia się w kwiatowy ogród. Do późnej jesieni odbywa się tu Festiwal Kwiatów, w czasie którego można podziwiać blisko 100 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych, który przyciąga największą liczbę Gości.

Jesienią Park jest także pełen kolorów, nasze drzewka i krzewy czerwienia się i żółcą. A w całym parku słychać dzieci, gdyż jesień obfituje w wycieczki szkolne.

Biel zimy także ma swoich zwolenników. Jak wiadomo zimą temperatury nie sprzyjają długim spacerom, ale u nas Goście mogą zagrzać się w Kawiarni, napić aromatycznej kawy lub rozgrzewającej zimowej herbaty. A nasze pyszne ciasta zadowolą nie jedno podniebienie.

Tak więc nie zależnie od pory roku zapraszamy serdecznie ;-)