Tak, to już ten czas, kiedy zaczynamy szukać:  jaki kupić prezent najbliższym pod choinkę. Każdy chce aby prezent, był trafiony, sprawił radość obdarowanej osobie i za razem był niespodzianką. Jeden prezent tyle oczekiwań…

Najlepsze prezenty to te od serca, często wykonane samodzielnie. Ponieważ możemy wykonać coś, co zdobi np. mieszkanie, może to być coś „uszyte na miarę” zainteresowań, lub upodobań obdarowywanej osoby.

Tak naprawdę zależy to też od obdarowywanej osoby. Dziecko zawsze ucieszy się na zabawkę. Mol książkowy ucieszy się z nowej lektury. Zapalona cukierniczka ucieszy się z jakiegoś gadżetu co jej ułatwi robienie ciekawych tortów.

Ale nie zawsze to musi być przedmiot, mogą to być także usługi, czy rozrywka. Niejedna Pani uraduje się z masażu relaksacyjnego. Meloman kabaretów z biletu np na Stand Up. Rodzina z Vouchera na wejście do Minieurolandu. 

 

 

Czas świąt to taki magiczny czas, rodzinny i pełen miłości. Często nawet niezbyt trafiony prezent ucieszy, gdyż cała atmosfera, choinka, czas z bliskimi jest najlepszym prezentem ;-)