Nowe oblicze smartfona

Wszyscy wiemy doskonale, że nowe technologie zdominowały nasze życie prywatne i zawodowe. Wirtualny świat pochłania nie tylko dorosłych – co najbardziej niepokojące średnia wieku użytkowników smartfonów wciąż spada. Z przykrością obserwujemy jak dzieci od najmłodszych lat poświęcają ogrom swojego czasu różnego rodzaju aplikacjom i grom. Niestety nie wszystkie współczesne rozwiązania wymagają logicznego myślenia, zręczności i pomysłowości. Postanowiliśmy odczarować smartfony choć odrobinkę i udowodnić dzieciom, że mogą stanowić one fantastyczne narzędzie, rodem z Hollywood.

Zabawa z perspektywą

#bądź oryginalny #super zabawa #minieuroland!

Rozwój fotografii cyfrowej, elektroniki, dostępu do Internetu oraz mediów społecznościowych sprawia, że młodzi ludzie chętnie i często korzystają ze smartfonów. Nasze warsztaty „Apka zwana wyobraźnią” uzmysławiają im, że może być to bardzo kreatywnie wykorzystany czas. Odrywamy dzieci i młodzież od biernego korzystania ze smartfonów i aplikacji – poruszamy ich wyobraźnię!

Testujemy różne sztuczki

Rozwijamy dziecięcą kreatywność

Na naszych warsztatach telefony z aparatem, stają się motywacją do ruszenia w plener, eksperymentowania z obrazem, zdobywania wiedzy i pracy w zespole. Nie ma lepszej aplikacji, niż wyobraźnia! Udowadniamy, że z pomocą kilku zwyczajnych rekwizytów, ciekawych trików i wspólnej zabawy, można tworzyć niezwykłe efekty specjalne bez względu na to gdzie się znajdujemy.

Guliwer w Krainie Liliputów
Naturalnie piękna kreacja