Święta Wielkanocne za nami. Mimo, że w tym roku pogoda nie dopisała, w te wiosenne święta, w Parku Miniatur było niezwykle ciepło i gwarno. Wszystko za sprawą odwiedzających nas wspaniałych ludzi. Te radosne święta postanowiło spędzić z nami wiele rodzin. Co nas nie dziwi bo Miniueroland to najlepszy wybór na wspólny czas z rodziną. Park rozbrzmiewał gwarem i niepowstrzymanymi wybuchami radości naszych najmłodszych zwiedzających.  Dzieci zamiast wpatrywać się w ekrany telefonów, miały okazję pobyć na świeżym powietrzu, nauczyć się nowych rzeczy, poznać ciekawe historie dotyczące różnych zakątków świata. Starsi napawali się bajkowym widokiem naszych alejek, które w ten właśnie wiosenny czas zaczynają rozkwitać. Bujając się leniwie w wiklinowych, wiszących fotelach mogli odpocząć, oderwać myśli od natłoku obowiązków i poczuć się całkiem jak w egzotycznej podróży.

stokrotki w Parku

Wiosenny chillout w Parku Minieuroland!

Wiosna zawsze daje nową nadzieję, to czas narodzin, zmian, przekształceń. W naszym Parku widać to doskonale. Zasadzone dopiero kwiaty, delikatnie pną się ku nieśmiałym promieniom słońca. Te które już pięknie kwitną, nie bojąc się zmiennej jeszcze o tej porze roku aury, odważnie wystawiają swoje barwne płatki ku górze, a my zachwycamy się ich urodą.  Drzewa pokrywają się jasną zielenią wypuszczanych pączków, obsypują się  różowym kwieciem, a ich intensywny zapach rozpieszcza nasze nozdrza. To teraz właśnie bardziej niż kiedykolwiek można poczuć tę nadzieję, którą w swoim przesłaniu niosą święta Wielkiej Nocy.

Wiosna

Egzotyczny Minieuroland

Sielska atmosfera sprzyja kreatywności i wszelkim artystycznym porywom, a my potrafimy odpowiednio wykorzystać te pozytywne wibracje. Już niedługo bowiem, będzie w Parku wielkie wydarzenie – Egzotyczna Majówka. W nasze skromne progi zjadą goście z całej Polski, znani i uznani…  kreatorzy mody, hodowcy egzotycznych roślin i tropikalnych zwierząt. Będą warsztaty, konkursy, pokazy, dobra muzyka i przede wszystkim masa świetnej zabawy. Będzie się działo, oj będzie.:) Ciebie też nie może tutaj zabraknąć.