W celu dokonania rezerwacji grupowej uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza. Po wysłaniu wiadomości pracownik Parku Miniatur Minieuroland skontaktuje się z nadawcą, w celu ustalenia szczegółów przyjazdu grupy oraz udzielenia wszelkich informacji dodatkowych.

Do usłyszenia!

Katalog z ofertą pakietów i warsztatów dla grup

Warunki rezerwacji

  1. Cena biletu wstępu dla grupy zorganizowanej (powyżej 15 osób) do dnia 28 kwietnia 2023 r. wynosi 25 zł/os.
  2. Od 29 kwietnia 2023 r. obowiązuje nowy cennik biletów w związku z rozbudową Minieurolandu i wprowadzeniem nowych atrakcji. Cena biletu dla grup zorganizowanych będzie wynosiła 49 zł/os.
  3. Ceny warsztatów nie łączą się z ceną biletów wstępu, za wyjątkiem pakietów edukacyjnych Wędrowiec, Odkrywca, Podróżnik i Obieżyświat.
  4. Bezpłatny wstęp przysługuje opiekunom wszystkich grup zorganizowanych na każde 15 osób lub na 10 dzieci w przypadku wycieczek z przedszkoli.
  5. Maksymalna liczba uczestników pakietu edukacyjnego to 45 osób.
  6. Bezpośrednio przy obiekcie do dyspozycji autokarów są dwa duże, bezpłatne parkingi.
  7. Przestrzeń Minieurolandu jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich.
  8. Po złożeniu formularza rezerwacji grupowej, bezpłatna rezygnacja z wycieczki jest możliwa przed upływem 10 dni od planowanego dnia przyjazdu. Po upływie tego terminu Zgłaszający składający rezygnację jest zobowiązany do uiszczenia zapłaty na rzecz Parku Miniatur Minieuroland, stanowiącej 50% wartości zamówienia.