Wycieczki dla osób starszych – wycieczki dla seniorów

Wycieczki i wyjazdy dla seniorów to nie tylko uzdrowiska i sanatoria. Wiek nie stanowi przeszkody w zwiedzeniu świata.

Faktem jest,  że natura ma korzystny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka. Każdy z nas lubi odpoczywać i regenerować siły wśród zieleni. Taką terapię poprzez obcowanie z przyrodą nazywamy hortiterapią.W naszym „Ogrodzie do zakochania” mogą Państwo poczuć moc ogrodolecznictwa. W naszym parku, na powierzchni 20 000 m2, nasycisz zmysły widokiem i zapachem ponad 100 000 kwiatów w fantazyjnych aranżacjach. Dodatkowo, w Minieurolandzie można podziwiać ponad 40 makiet najznamienitszych budowli z Dolnego Śląska, Ziemi Kłodzkiej, Europy oraz ze świata.

Znamy potrzeby i wymagania seniorów. Ścieżki w naszej atrakcji są  przystosowane dla osób starszych a także dla osób z chodzikami czy na wózkach inwalidzkich.Zapewniamy pełne zaplecze gastronomiczne: na terenie parku znajduje się kawiarnia i restauracja.
W OFERCIE:
  • Bilet wstępu: 39 zł /1 os. (dla grup zorganizowanych minimum 15 osób)
  • Obiad dla grupy: dwudaniowy 30 zł/os. lub samo drugie danie 25 zł/os.
  • Warsztaty manualne – modelarskie lub botaniczne: 20 zł/1 os.
  • Oprowadzanie przez przewodnika 200 zł /jednorazowo za całą grupę

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników przyrody i podróży!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, prezentującego naszą atrakcję – klik

Nowa oferta od 29 kwietnia 2023 r.

W Minieurolandzie pojawią się nowe strefy, poświęcone zwierzętom egzotycznym. Główną atrakcją będzie woliera wolnych lotów, gdzie w warunkach zbliżonych do naturalnych zamieszkają ptaki z różnych zakątków świata. Odwiedzający będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Nowościami będą: Rajska Papugarnia, Zakątek Flamingów, Kraina Lorysek czy Strefa Tęczowych Papug. Na odwiedzających czeka również Wiewiórkarnia, w której będzie można nakarmić oswojone wiewiórki oraz Królestwo Surykatek z zabawnymi stworzeniami z odległej Afryki.