Majówka z Minieurolandem

Majówka w tym roku, ku radości nas wszystkich, będzie trwała bardzo długo, bo praktycznie od soboty 29 kwietnia do środy 3 maja. Z tej okazji, mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich, na wyjątkową majówkę, która odbędzie się w naszym parku. W tym roku będzie niesamowicie! Z myślą o naszych gościach, jesteśmy dla Was pełni niespodzianek !

Poza spacerem po Parku, wśród miniatur budowli, wiosennej roślinności, mostków, altanek i stref relaksu, zapraszamy na fascynującą nutę egzotyki. W tym roku, stworzyliśmy dla Państwa odrobinę świata, w którym można „skosztować” egzotyki i poczuć klimat kołyszących się palm i bananowców. We wnętrzu powstającej obecnie świątyni Angkor Wat z Kambodży zobaczycie wyjątkowe papugi – lorysy tęczowe oraz ary zielonoskrzydłe. Spotkacie się także z Mariuszem Szczygielskim i jego niezwykłymi zwierzętami. Pracownik Płockiego ZOO wprowadzi naszych gości w świat węży, pająków i innych stworzeń, mrożących nierzadko krew w żyłach. Bez obaw, wszystko będzie pod należytą kontrolą a wszelkie uprzedzenia zostaną odczarowane. Będziecie mieli okazję przekonać się, że dotykanie aksamitnej skóry węży i ich delikatne ruchy mogą być niezapomnianym doświadczeniem. Oczywiście dla wszystkich chętnych, sesja fotograficzna :)

Dla tych, którzy pomimo wszystko wolą futerka, przygotowaliśmy strefę z mini kózkami i owieczkami, gdzie można spędzić miłe chwile, delektując się ich łagodnym usposobieniem i obecnością. Zapewne zarówno dzieci jak i dorośli będą zachwyceni możliwością odkrywania naszego miniaturowego świata i obcowania ze zwierzętami. Kontakt z nimi to wzruszające przeżycie, które pozostanie na długo w naszej pamięci. Z myślą o naszych najmłodszych gościach, zapraszamy na dzień nieograniczonej zabawy, zwiedzania i edukacji do Minieurolandu,

Zapraszamy i czekamy na Państwa przez cały długi weekend!