Zimowy Festiwal Zabawy

Rozpoczął się Karnawał a wraz z nim długo wyczekiwane przez wszystkich ferie zimowe. Przed nami wspaniały czas odpoczynku, balów i radości! 🙂

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was „Zimowy Festiwal Zabawy”, w czasie którego zabierzemy Was w pełną ciekawostek i anegdot podróż po państwach i stolicach. Wspólnie rozpoczniemy przygotowania do prawdziwego balu i korzystając z najpiękniejszych ozdób stworzymy własne maski karnawałowe. Tam gdzie wspaniała zabawa, muszą być też smaczne przekąski! Wspólnie z naszym szefem kuchni stworzycie fantazyjne przysmaki, które są nie tylko pyszne i zdrowe, ale stanowią też oryginalną ozdobę karnawałowego stołu.

 (Zachęcamy do obejrzenia realizacji ostatniej imprezy w Minieurolandzie: https://www.youtube.com/watch?v=_NMWhYP7Bug)

 

Program „Zimowego Festiwalu Zabawy w Minieurolandzie”:

1. Podróż po państwach i stolicach – fabularne zwiedzanie Parku Miniatur Minieuroland

Wspólnie z naszym przewodnikiem poznacie informacje o najpiękniejszych stolicach i ciekawostki o państwach, w których się znajdują. Dowiecie się z czego słyną różne miasta i jakie panują w nich zwyczaje.

czas: 30 minut

2. Warsztaty kreatywne – tworzenie maski karnawałowej

Co kojarzy się Wam z karnawałem? Na pewno wspaniały bal i …? Oczywiście piękne i kolorowe maski! Bez względu na tradycje panujące w różnych krajach to właśnie one są nieodłącznym elementem hucznego czasu zabaw. Wspólne tworzenie dekoracji będzie dla całej grupy doskonałym pretekstem do rozmowy na temat karnawału, rodzaju masek oraz sztuki teatralnej.

czas: 45 minut

3. Warsztaty kulinarne – przekąski na wesoło

Pokażemy dzieciom, że pomoc w kuchni i wspólne przygotowywanie posiłków może stać się super zabawą. Przygotowana przez nas kulinarna rozrywka zachęci do jedzenia nawet najbardziej zatwardziałego niejadka. Nasze przekąski będą zabawne, smaczne a przede wszystkim zdrowe.

czas: 45 minut

4. Zabawa taneczna z animacjami + słodki poczęstunek

Przepiękne maski i wesołe przekąski są już gotowe, dlatego przyszedł czas na mini zabawę karnawałową z ulubionymi dziecięcymi przebojami. Nie zabraknie tańców, śpiewów i oryginalnych konkursów. Będzie to również doskonała okazja do integracji całej grupy.

czas: 1 godzina

5. Obiad – zupa pomidorowa

Każdy miłośnik zupy pomidorowej powinien wiedzieć, że pomidorowa jest nie tylko smaczna, ale jest to również najlepsza zupa dla naszego zdrowia. W pomidorach znajduje się najwięcej likopenu, który korzystnie wpływa na serce i obniża poziom złego cholesterolu. Jakby tego było mało pomidory są też bogatym źródłem potasu. A co najważniejsze wszystkie ich niezwykłe właściwości nie znikają w trakcie przetwarzania.

czas: 30 minut

Zakątki Kawowe dla opiekunów

Szczególna uwaga należy się także opiekunom, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy w wychowanie dzieci oraz wspieranie ich rozwoju, zdolności i zainteresowań. Każdy opiekun otrzyma voucher na dowolny ciepły napój oraz słodki poczęstunek.

 

Najważniejsze informacje

A. Z oferty można skorzystać w dniach 08.01.2018 r. – 16.02.2018 r. po wcześniejszej rezerwacji.

B. Rezerwacje grup są przyjmowane u Alicji Szczepańskiej, tel.: 792 444 333, e-mail: marketing@minieuroland.pl,

C. „Zimowy Festiwal Zabawy” trwa ok. 3,5 godziny, a jego cena wynosi 35 zł/os.

D. Program jest dostosowywany do wieku uczestników wycieczki.

E. Opiekunowie nie ponoszą kosztów za wstęp przy założeniu, że na każde 15 osób przypada jeden opiekun (w przypadku szkół podstawowych i gimnazjum) lub na każde 10 osób w przypadku wycieczek z przedszkoli. Jeżeli ilość opiekunów jest większa niż wyżej wymieniona cena za wstęp wynosi 10 zł/os.

F. Cena obiadu dla opiekunów wynosi 8 zł.

PlakatFerieKarnawał_A3_ 2018

OfertaFerieKarnawał_strona1_A4_ 2018

OfertaFerieKarnawał_strona2_A4_ 2018

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!