Wycieczki szkolne

Jeden dzień zabawy, zwiedzania i edukacji w Parku Miniatur Minieuroland

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Opiekunowie oraz Kochane Dzieci!

Jesteśmy z Wami już trzeci rok i zdajemy sobie sprawę ile wysiłku wkładacie w nauczanie oraz zdobywanie wiedzy. Współczesna edukacja stawia przed Wami szereg wyzwań, którym musicie sprostać, znajdując jednocześnie czas na odpoczynek i zabawę. Z myślą o Was i Waszych potrzebach przygotowaliśmy edukacyjną podróż po baśniowej krainie, w której zabawa łączy się z edukacją, relaksem i aktywnym wypoczynkiem.

O tym, że podróże kształcą, wiemy doskonale, dlatego zapraszamy Was na pełną przygód i naukowych doświadczeń wyprawę do naszego miniaturowego świata. Zabierzemy Was na wycieczkę łączącą zwiedzanie z ciekawymi formami aktywności, rozwijającymi spryt i kreatywność, a także zachęcającymi do logicznego myślenia. Pakiety edukacyjne przygotowane z myślą o potrzebach różnych grup wiekowych pozwolą dzieciom nabyć przydatne umiejętności oraz pomogą im odkryć nowe pasje i zainteresowania. Wspólnie z nami będą wcielać się w role odkrywców, modelarzy, botaników, wielkich artystów i architektów. Dzieci uczestnicząc w warsztatach będą się świetnie bawić, integrować i zdobywać wiedzę opartą na praktycznym działaniu.

W Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku nauka jest przygodą pełną niezapomnianych wrażeń i niespodzianek. Zabierzemy dzieci w podróż, która edukuje, rozwija kreatywność i uczy pracy zespołowej. Przygotujcie się na olbrzymią dawkę kreatywnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń!

Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-1 Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-2 Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-3 Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-4 Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-5 Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-6 Katalog-szkolny-Minieuroland-2018-7

 

POBIERZ KATALOG SZKOLNY  - Minieuroland 2018

 

formularz

pdfword

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!