Wizyta Radia Eska i Wielkie PUZZLE

Mnóstwo atrakcji czekało na Gości Minieurolandu w dniu wizyty ekipy Radia Eska. Przez cały dzień na antenie Eski emitowane były relacje z tego, co działo się w naszym Parku. Eska Summer City to wakacyjne pasmo radiowe, którego dziennikarze odwiedzają najciekawsze miejsca w Polsce, gdzie organizowane są letnie eventy.

Wejście nr 1 
Wejście nr 2 
Wejście nr 3 
Wejście nr 4 
Wejście nr 5
Wejście nr 6
Wejście nr 7

Oczywiście radiowcy nie mogli ominąć cieszącej się ogromną popularnością atrakcji, jaką jest MINIEUROLAND. I nie dość, że byli pod jego ogromnym wrażeniem, to na dodatek rozdawali naszym Gościom mnóstwo promocyjnych gadżetów.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy kilka interaktywnych zabaw. Nasi Goście całymi rodzinami doskonale bawili się, układając WIELKIE PUZZLE z obrazkami parkowych makiet, które ustawiliśmy w różnych częściach Minieurolandu. Zespół modelarzy przez cały dzień prowadził warsztaty z tworzenia elementów architektonicznych do powstających nowych miniatur m.in. Bramy Brandenburskiej i Katedry w Berlinie. Cieszyły się one wielkim zainteresowaniem, zwłaszcza, kiedy dzieci często po raz pierwszy raz w życiu mogły wykonać samodzielnie odlewy z plastiku.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Eska Summer City 🙂

 

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!