Lipiec 2015 – Wielkie Otwarcie!

Lipiec 2015 - Wielkie Otwarcie!

Już niedługo… już niebawem…
będą Państwo mieli okazję poznać ogrom naszej pracy, włożony w tworzenie dla Was niepowtarzalnego miejsca, jakim jest położony na 2ha Minieuroland w Kłodzku.

Mamy nadzieję, że pełna poświęceń, wytężona praca wielu ludzi zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta!
Szykujemy dla Państwa ok. 35 makiet najbardziej atrakcyjnych architektonicznie obiektów nie tylko Ziemi Kłodzkiej czy Dolnego Śląska, ale także całego świata. Oto przedsmak uczty jaka Was czeka po przekroczeniu progu naszej atrakcji.

 

Dla tych z Was, którzy zapragną odpoczynku, szykujemy różnego rodzaju altany zaprojektowane w taki sposób, aby między innymi, przy szumie wody wydobywającej się z miniatury Fontanny Di Trevi lub w cieniu bluszczów o zadziwiających swym kształtem liściach, mogli rozkoszować się ciszą i swobodnie pozwolić swoim myślom płynąć spokojnie.

Nie zapomnieliśmy również o młodszych gościach naszego Park - dla nich powstanie w późniejszym czasie Park Rozrywki z rozbudowanym placem zabaw.

Grupy zorganizowane będą mogły liczyć na aż 4 godziny pysznej zabawy, połączonej z edukacją i zajęciami manualnymi, usprawniającymi motorykę małą.

W naszym Parku znajduje się punkt gastronomiczny oferujący wiele pysznych dań na ciepło. Szeroki wybór napojów chłodzących, lodów oraz kaw.

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!