Wielka Wyprawa Wagarowicza

Wielka Wyprawa Wagarowicza
w Minieurolandzie!

21 marca przypada pierwszy dzień wiosny, znany również jako Dzień Wagarowicza. Jest to doskonała okazja do pokazania szkoły w niezwykłym wydaniu. Proponujemy nietypową wycieczkę, która rozbudzi w Was wyobraźnię i zachęci do aktywności na świeżym powietrzu.

Zabierzemy całą klasę w niezwykłą podróż, podczas której chemia będzie przeplatać się z fizyką, a historia z przyrodą uczyć geografii. Gwarantujemy, że w Minieurolandzie nauka to sama przyjemność!

IMG_3190IMG_3168IMG_3019IMG_3022IMG_3221IMG_3116IMG_3091IMG_3151IMG_3082

Przedstawiamy plan Wielkiej Wyprawy Wagarowicza:

1. Zwiedzanie Parku Miniatur Minieuroland z przewodnikiem – będzie to pierwszy punkt programu, który rozpocznie Waszą ekscytującą przygodę. Poznacie historię, ciekawostki i anegdoty związane z fascynującymi budowlami z Polski, Europy i świata.

2. Warsztaty kulinarne „Kuchnia molekularna - tam gdzie smak spotyka się z nauką” - Kawior o smaku pomarańczy, czekoladowy makaron spaghetti, a może jadalna ziemia? Brzmi bardzo abstrakcyjnie i ciężko w to uwierzyć, ale to tylko kilka wśród wielu potraw, które zaskakują i rozbudzają kreatywność. Na naszych warsztatach pokażemy Wam, że granice smaku i wyobraźni w kuchni nie istnieją! Przez wykorzystanie sprzętu i technik, które jeszcze niedawno służyły naukowcom i kojarzyły się bardziej z laboratorium niż z kuchnią, przeprowadzimy kulinarne eksperymenty oraz będziemy łączyć tradycję z nowoczesnością. Opowiemy Wam czym jest kuchnia molekularna i jak można posługiwać się nią we własnym domu. Podczas warsztatów każdy wykona jedno danie samodzielnie, a ochotnicy będą mieli okazję pomagać kucharzowi. Na zakończenie odbędzie się degustacja przygotowanych przez nas potraw. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat, potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji.

3. Wielkie grillowanie – nic nie integruje bardziej niż miła atmosfera i wspólne spędzanie czasu przy smacznym posiłku. Łapiąc pierwsze promienie wiosennego słońca będziecie mogli delektować się smakiem przepysznych kiełbasek, zapachem dymu i widokiem ognia. A to wszystko w niezwykłej scenerii naszego parku.

4. Turystyczny spacer na orientację – pełna wrażeń gra terenowa, w której zadaniem uczestników jest odnalezienie punktów kontrolnych ze skrytkami. Wszystkie punkty należy potwierdzić w zadanej kolejności w jak najkrótszym czasie. Spacer na orientację w Minieurolandzie to wielkie emocje i wspaniała zabawa pośród zakamarków arboretum, miniaturowych budowli oraz krętego labiryntu ścieżek.

5. Smaczny akcent na zakończenie wycieczki - oryginalny koktajl owocowy. Będzie to prawdziwa bomba witamin i samo zdrowie!

Wielka Wyprawa Wagarowicza trwa 3 godziny. Program wycieczki jest dostosowywany do wieku dzieci. Cena całego pakietu włącznie z biletem wstępu wynosi 35 zł/os. Jedyne co należy zabrać ze sobą to duże zapasy energii i dobrego humoru. Rodzicie i nauczyciele nie płacą za bilet przy założeniu, że na każde 15 osób przypada jeden opiekun. Po zakończeniu Wyprawy grupa dowolnie dysponuje swoim czasem, korzystając np. z naszego placu zabaw 🙂

Rezerwacje są przyjmowane u Pani Alicji Szczepańskiej: tel.: 792 444 333 lub e-mail: marketing@minieuroland.pl

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!