Minieuroland został doceniony po raz kolejny!

Minieuroland został doceniony po raz kolejny!

 

W piątek 4 listopada Park Miniatur Minieuroland miał przyjemność uczestniczyć w prestiżowym Plebiscycie Gospodarczym „Sudeckie Kryształy 2016" organizowanym przez Telewizję Sudecką. Spośród wielu firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji działających w naszym regionie wyróżniono te, które odniosły sukces i są dla innych wzorem solidności i rzetelności.

IMG_0593
Zaangażowanie oraz pomysłowość Minieurolandu przy tworzeniu Festiwalu Kwiatów zostały docenione przez Kapitułę Plebiscytu, która przyznała nam II miejsce w kategorii "Najlepsza impreza promująca region". Dla Minieurolandu jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ w tym roku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Kwiatów Minieuroland 2016. Jest to cykliczna impreza trwająca nieprzerwanie przez 5 miesięcy - od czerwca do końca października. Jej uczestnicy każdego dnia mogą podziwiać wyrafinowane zestawienia różnorodnych roślin o rozmaitej wysokości i bogatej kolorystyce, stanowiących niezwykłą scenerię dla makiet, które znajdują się w parku miniatur.

IMG_0599

W czasie Festiwalu organizowane są pokazy florystyczne, pokazy pszczelarskie, pokazy sztuki carvingu, czyli rzeźbienia w owocach i warzywach, wystawy prac lokalnych artystów oraz koncerty zespołów muzycznych. Goście mogą uczestniczyć m.in. we wspólnym tworzeniu zielnika oraz sadzeniu lawendy. Program imprezy jest skierowany do dzieci i dorosłych. Każdy może wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać wartościowe nagrody. Wszystkie atrakcje proponowane zwiedzającym w ramach Festiwalu Kwiatów są wliczone w standardową cenę biletu wstępu do Minieurolandu, w związku z czym Goście nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów uczestnictwa. Minieuroland daje również lokalnym firmom ogrodniczym możliwość prezentacji własnej oferty oraz dzielenia się swoim doświadczeniem oraz wiedzą związaną z uprawą i pielęgnacją roślin z uczestnikami wydarzenia.

 

Dziękujemy za ogromną dawkę motywacji i już dziś zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Festiwalu Kwiatów, która będzie dla naszych Gości niesamowitą niespodzianką!

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!