Minieuroland na targach Gardenia w Poznaniu!

Minieuroland w dniach 2-4 marca uczestniczył w Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu.

Nasze stoisko tonęło w kwiatach i zachwycało oryginalnym pomysłem na ogrodową aranżację. Osoby, które odwiedziły nas podczas targów otrzymały od nas pierwszy uśmiech wiosny, czyli piękną prymulkę. Rozdaliśmy ich ponad 3000 sztuk! 

Uczestnicy targów Gardenia mieli okazję zobaczyć na naszym stoisku przyrodę w najszlachetniejszej oprawie. Wielobarwne kompozycje kwiatowe wydobywające się z wnętrza białego fortepianu sprawiały, że w ich wyobraźni rozbrzmiewały przyjemne i nastrojowe dźwięki a zestawienie i różnorodność nut zapachowych komponowała niepowtarzalną melodię, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Niezwykła aranżacja, którą prezentowaliśmy podczas Gardenii jest zapowiedzią Festiwalu Kwiatów Minieuroland 2017, który będzie trwał w Minieurolandzie przez pełne 5 miesięcy - od czerwca do końca października.

Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodów i pasjonatów sztuki do udziału w przepełnionej feerią barw, wrażeń i emocji imprezie florystyczno-ogrodniczej otwierającej „Festiwal Kwiatów Minieuroland 2017, która odbędzie się w pierwszy weekend wakacji 24-25 czerwca 2017 r.

gardenia a gardenia (2) gardenia 2 gardenia 4

IMG_8085 IMG_8015

IMG_7800 IMG_8126

IMG_6732 kwiaty 2

slider20 IMG_9305

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!