Minieuroland dziękuje za liczne odwiedziny naszego stoiska na GLOBalnie 2016

Kolejna nagroda dla Minieurolandu!

W dniach 18 – 20 marca w Katowicach odbyła się 22 edycja Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2016. Zostały one objęte honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Śląskiego, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej.  W tak ważnym dla polskiej turystyki wydarzeniu nie mogło zabraknąć największej atrakcji turystycznej Ziemi Kłodzkiej, jaką jest Park Miniatur Minieuroland.

Minieuroland - GLOBalnie 2016
W targach wzięło udział blisko 200 wystawców z kraju i zagranicy. Organizatorzy GLOBalnie 2016 przeprowadzili konkurs na najlepsze stoiska. Pierwsze miejsce przypadło Tunezji, która była krajem partnerskim tegorocznej edycji targów. Drugie miejsce otrzymały egzekwo Śląska Organizacja Turystyczna oraz Mazowsze. Trzecim miejscem jury uhonorowało Park Miniatur Minieuroland, który jako jedyny spośród firm indywidualnych otrzymał nagrodę. Stoisko Minieurolandu jak zwykle odwiedziły tłumy gości. Mogli oni zobaczyć makietę wrocławskiego ratusza, fragment zespołu pałacowego Zwinger z Drezna oraz makietę owianego tajemnicą i słynnego już na cały świat złotego pociągu.  Wspaniałe dekoracje kwiatowe były zapowiedzią cyklicznej imprezy parku pod nazwą Festiwal Kwiatów, którą będzie można podziwiać od czerwca, aż do października. Minieuroland zorganizował konkurs dla uczestników targów, gdzie każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci kwiatu prymulki i brał udział w losowaniu nagrody głównej, nowoczesnego ekspresu do kawy.

Minieuroland - GLOBalnie 2016
Wśród odwiedzających stoisko Minieurolandu znalazły się również znane osoby takie jak ekspert i doradca kulinarny, ambasador katowickich targów Teofilos Vafidis, słynna już rodzina Łopacińskich, która z podróży po świecie uczyniła sens swojego życia czy aktor Henryk Gołębiewski. Wyjątkowością stoiska Minieurolandu zwabiony został także podróżnik i pisarz ze Śląska Mieczysław Bieniek. Podczas swojej prezentacji na scenie opowiadał o swoich podróżach po świecie. Zafascynowany Minieurolandem zachęcał także do odwiedzenia tego pięknego miejsca.
Minieuroland - GLOBalnie 2016Minieuroland - GLOBalnie 2016
Minieuroland z Kłodzka godnie reprezentuje całą Ziemię Kłodzką. Słowa uznania, wyróżnienia podczas tak ważnych wydarzeń jak targi GLOBalnie 2016 są najlepszym tego dowodem.

Minieuroland - GLOBalnie 2016

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!