Mikołajki 2017

Zobaczcie Prawdziwego Świętego Mikołaja w Minieurolandzie!

plakat_A3_Mikołajki

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Kochane Dzieci!

W tym roku prawdziwy Święty Mikołaj znów pojawi się w Minieurolandzie. Napisał do Was list, w którym zapowiada swoją wizytę i wspomina o wspaniałych prezentach oraz atrakcjach, jakie przygotował dla wszystkich grzecznych dzieci. Przekazujemy go Waszej szkole na pamiątkę.

List1

Święty Mikołaj nie lubi nudy, uwielbia świetną zabawę i chciałby żeby radość towarzysząca dzieciom podczas pobytu w Minieurolandzie była połączona ze zdobywaniem wiedzy i ciekawych doświadczeń.

Wspólnie ze Świętym Mikołajem sprawimy, że tegoroczne Mikołajki będą naprawdę magiczne!

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy:

Spotkanie Elfów ze Świętym Mikołajem

 1. Podróż z przewodnikiem do Krainy Śniegu – fabularne zwiedzanie Parku Miniatur Minieuroland, podczas którego dzieci odkryją niezwykłe budowle i fascynujące legendy.
 2. Gra zespołowa „Pomocnicy Świętego Mikołaja” – psotne Elfy rozsypały gigantyczną układankę Świętego Mikołaja. Musicie pomóc mu ją jak najszybciej ułożyć. Za swój spryt i spostrzegawczość otrzymacie Magiczny Certyfikat.
 3. Warsztaty cukiernicze– tworzenie uwielbianych przez wszystkie dzieci smakołyków. Uczestnicy warsztatów wcielą się w rolę cukierników i będą samodzielnie przyrządzać kolorowe i świąteczne ciasteczka. Po części warsztatowej odbędzie się słodka degustacja.
 4. Warsztaty w Fabryce Świętego Mikołaja – w nawiązaniu do tematyki zbliżających się Świąt dzieci będę dekorować ozdoby świąteczne dowolną techniką. Będą mogły korzystać z różnorodnych ozdób: cekinów, bibuły, brokatu, wstążek, kokardek, koralików, farbek itp. Własnoręcznie wykonane ozdoby dzieci zabierają ze sobą do domu na pamiątkę.
 5. Wspólny grill - miła atmosfera, zapach dymu, grillowanie kiełbasek, wspólne śpiewy… a to wszystko pod czujnym okiem Pomocników Świętego Mikołaja! Poczęstunek dla jednego uczestnika będzie obejmował: kiełbaskę, bułeczkę, sosy do wyboru oraz sztućce i talerzyki.
 6. Prezenty dla każdego dziecka – oryginalne upominki przygotowane przez Park Miniatur Minieuroland (zabawka, owoce, napój, słodycze i kreatywna niespodzianka).
 7. Pamiątkowe zdjęcie dla całej grupy – wywołane w jednym egzemplarzu z oprawą graficzną, wysłane na wskazany przez opiekuna adres pocztowy.

Zakątki Kawowo-Książkowe dla opiekunów

Szczególna uwaga należy się także opiekunom, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy w wychowanie dzieci oraz wspieranie ich rozwoju, zdolności i zainteresowań. Każdy opiekun otrzyma voucher na dowolny ciepły napój oraz możliwość skorzystania z biblioteczek znajdujących się w różnych punktach parku.

Najważniejsze informacje:

 1. Z oferty można skorzystać w dniach 04-08.12.2017 r. po wcześniejszej rezerwacji.
 2. Rezerwacje grup są przyjmowane u Pani Alicji Szczepańskiej, e-mail: marketing@minieuroland.pl, tel.: 792 444 333.
 3. Mikołajkowy pakiet edukacyjny trwa 3 godziny, a jego cena (pkt. 1-7) wynosi 35 zł/os.
 4. Program jest dostosowywany do wieku uczestników wycieczki.
 5. Opiekunowie nie ponoszą kosztów za wstęp przy założeniu, że na każde 15 osób przypada jeden opiekun (w przypadku szkół podstawowych i gimnazjum) lub na każde 10 osób w przypadku wycieczek
  z przedszkoli. Jeżeli ilość opiekunów jest większa niż wyżej wymieniona cena za wstęp wynosi 5 zł/os.
 6. Cena grilla dla opiekunów wynosi 8 zł.

Oferta1

Oferta2

Facebook

Twitter

YouTube

LinkedId

Vimeo