Mikołajki 2017

Zobaczcie Prawdziwego Świętego Mikołaja w Minieurolandzie!

plakat_A3_Mikołajki

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Kochane Dzieci!

W tym roku prawdziwy Święty Mikołaj znów pojawi się w Minieurolandzie. Napisał do Was list, w którym zapowiada swoją wizytę i wspomina o wspaniałych prezentach oraz atrakcjach, jakie przygotował dla wszystkich grzecznych dzieci. Przekazujemy go Waszej szkole na pamiątkę.

List1

Święty Mikołaj nie lubi nudy, uwielbia świetną zabawę i chciałby żeby radość towarzysząca dzieciom podczas pobytu w Minieurolandzie była połączona ze zdobywaniem wiedzy i ciekawych doświadczeń.

Wspólnie ze Świętym Mikołajem sprawimy, że tegoroczne Mikołajki będą naprawdę magiczne!

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy:

Spotkanie Elfów ze Świętym Mikołajem

 1. Podróż z przewodnikiem do Krainy Śniegu – fabularne zwiedzanie Parku Miniatur Minieuroland, podczas którego dzieci odkryją niezwykłe budowle i fascynujące legendy.
 2. Gra zespołowa „Pomocnicy Świętego Mikołaja” – psotne Elfy rozsypały gigantyczną układankę Świętego Mikołaja. Musicie pomóc mu ją jak najszybciej ułożyć. Za swój spryt i spostrzegawczość otrzymacie Magiczny Certyfikat.
 3. Warsztaty cukiernicze– tworzenie uwielbianych przez wszystkie dzieci smakołyków. Uczestnicy warsztatów wcielą się w rolę cukierników i będą samodzielnie przyrządzać kolorowe i świąteczne ciasteczka. Po części warsztatowej odbędzie się słodka degustacja.
 4. Warsztaty w Fabryce Świętego Mikołaja – w nawiązaniu do tematyki zbliżających się Świąt dzieci będę dekorować ozdoby świąteczne dowolną techniką. Będą mogły korzystać z różnorodnych ozdób: cekinów, bibuły, brokatu, wstążek, kokardek, koralików, farbek itp. Własnoręcznie wykonane ozdoby dzieci zabierają ze sobą do domu na pamiątkę.
 5. Wspólny grill - miła atmosfera, zapach dymu, grillowanie kiełbasek, wspólne śpiewy… a to wszystko pod czujnym okiem Pomocników Świętego Mikołaja! Poczęstunek dla jednego uczestnika będzie obejmował: kiełbaskę, bułeczkę, sosy do wyboru oraz sztućce i talerzyki.
 6. Prezenty dla każdego dziecka – oryginalne upominki przygotowane przez Park Miniatur Minieuroland (zabawka, owoce, napój, słodycze i kreatywna niespodzianka).
 7. Pamiątkowe zdjęcie dla całej grupy – wywołane w jednym egzemplarzu z oprawą graficzną, wysłane na wskazany przez opiekuna adres pocztowy.

Zakątki Kawowo-Książkowe dla opiekunów

Szczególna uwaga należy się także opiekunom, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy w wychowanie dzieci oraz wspieranie ich rozwoju, zdolności i zainteresowań. Każdy opiekun otrzyma voucher na dowolny ciepły napój oraz możliwość skorzystania z biblioteczek znajdujących się w różnych punktach parku.

Najważniejsze informacje:

 1. Z oferty można skorzystać w dniach 01-08.12.2017 r. po wcześniejszej rezerwacji.
 2. Rezerwacje grup są przyjmowane u Pani Alicji Szczepańskiej, e-mail: marketing@minieuroland.pl, tel.: 792 444 333.
 3. Mikołajkowy pakiet edukacyjny trwa 3 godziny, a jego cena (pkt. 1-7) wynosi 35 zł/os.
 4. Program jest dostosowywany do wieku uczestników wycieczki.
 5. Opiekunowie nie ponoszą kosztów za wstęp przy założeniu, że na każde 15 osób przypada jeden opiekun (w przypadku szkół podstawowych i gimnazjum) lub na każde 10 osób w przypadku wycieczek
  z przedszkoli. Jeżeli ilość opiekunów jest większa niż wyżej wymieniona cena za wstęp wynosi 5 zł/os.
 6. Cena grilla dla opiekunów wynosi 8 zł.

Oferta1

Oferta2

Regulamin imprezy mikołajkowej „Spotkanie Elfów ze Świętym Mikołajem” w Parku Miniatur Minieuroland

 1. Informacje ogólne

Nazwa wydarzenia: Spotkanie Elfów ze Świętym Mikołajem

Organizator: JM Park Sp. z o.o., ul. Noworudzka 11, 57-300 Kłodzko, NIP: 783-170-20-10

Termin i miejsce: 01.12.2017-08.12.2017, Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku, ul. Noworudzka 11, 57-300 Kłodzko.

Program imprezy:

 1. Podróż z przewodnikiem do Krainy Śniegu – fabularne zwiedzanie Parku Miniatur Minieuroland, podczas którego dzieci odkryją niezwykłe budowle i fascynujące legendy.
 2. Gra zespołowa „Pomocnicy Świętego Mikołaja” – psotne Elfy rozsypały gigantyczną układankę Świętego Mikołaja. Musicie pomóc mu ją jak najszybciej ułożyć. Za swój spryt i spostrzegawczość otrzymacie Magiczny Certyfikat.
 3. Warsztaty cukiernicze – tworzenie uwielbianych przez wszystkie dzieci smakołyków. Uczestnicy warsztatów wcielą się w rolę cukierników i będą samodzielnie przyrządzać kolorowe i świąteczne ciasteczka. Po części warsztatowej odbędzie się słodka degustacja.
 4. Warsztaty w Fabryce Świętego Mikołaja – w nawiązaniu do tematyki zbliżających się Świąt dzieci będę dekorować ozdoby świąteczne dowolną techniką. Będą mogły korzystać z różnorodnych ozdób: cekinów, bibuły, brokatu, wstążek, kokardek, koralików, farbek itp. Własnoręcznie wykonane ozdoby dzieci zabierają ze sobą do domu na pamiątkę.
 5. Wspólny grill - miła atmosfera, zapach dymu, grillowanie kiełbasek, wspólne śpiewy… a to wszystko pod czujnym okiem Pomocników Świętego Mikołaja! Poczęstunek dla jednego uczestnika będzie obejmował: kiełbaskę, bułeczkę, sosy do wyboru oraz sztućce i talerzyki.
 6. Prezenty dla każdego dziecka – oryginalne upominki przygotowane przez Park Miniatur Minieuroland (zabawka, owoce, napój, słodycze i kreatywna niespodzianka).
 7. Pamiątkowe zdjęcie dla całej grupy – wywołane w jednym egzemplarzu z oprawą graficzną, wysłane na wskazany przez opiekuna adres pocztowy.
 1. Rezerwacja

Najważniejsze informacje

 1. Z oferty można skorzystać w dniach 12.2017 r. – 08.12.2017 r. po wcześniejszej rezerwacji.
 2. Rezerwacje grup są przyjmowane u Pani Alicji Szczepańskiej, e-mail: marketing@minieuroland.pl, tel.: 792 444 333.
 1. Mikołajkowy pakiet edukacyjny trwa 3 godziny, a jego cena (pkt. 1-7) wynosi 35 zł/os.
 2. Program jest dostosowywany do wieku uczestników wycieczki.
 3. Opiekunowie nie ponoszą kosztów za wstęp przy założeniu, że na każde 15 osób przypada jeden opiekun (w przypadku szkół podstawowych i gimnazjum) lub na każde 10 osób w przypadku wycieczek
  z przedszkoli. Jeżeli ilość opiekunów jest większa niż wyżej wymieniona cena za wstęp wynosi 5 zł/os.
 4. Cena grilla dla opiekunów wynosi 8 zł.
 • Warunki uczestnictwa
 1. Organizator zobowiązuje się zapewnić uczestnikom imprezy bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki, tzn. dostęp do toalet, dostęp do ogrzewanych pomieszczeń, opiekę pracowników, koordynowanie grupy podczas pobytu na ternie Parku Miniatur Minieuroland oraz realizację imprezy zgodnie z punktami programu mikołajkowego.
 2. Rezerwacje są potwierdzane przez opiekunów grup formularzem rezerwacji „POTWIERDZENIE REZERWACJI PAKIETU MIKOŁAJKOWEGO „SPOTKANIE ELFÓW ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” W PARKU MINIATUR MINIEUROLAND W KŁODZKU”.
 3. Formularz rezerwacji może być dostarczony pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny Organizatora lub drogą elektroniczną na adres e-mail: marketing@minieuroland.pl w formie skanu.
 4. Grupy dokonujące rezerwacji za pomocą formularza nie mają możliwości nieodpłatnej rezygnacji i są zobowiązane do pokrycia kosztów uczestnictwa 80% z liczby uczestników wskazanych w formularzu rezerwacji.
 5. Ilość dzieci z przyczyn niezależnych może ulec nieznacznej zmianie, w związku z czym grupy ponoszą koszt faktycznej liczby uczestników wycieczki w dniu przyjazdu. Ilość deklarowanych uczestników nie może być jednak mniejsza niż 20% deklarowanych w formularzu uczestników.
 6. Podpisanie formularza rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu.
 7. Podczas przebywania grup na terenie Parku Miniatur Minieuroland obowiązuje je Regulamin obiektu dostępny w holu budynku głównego oraz na stronie internetowej: http://minieuroland.pl/cennik/.
 8. Regulamin imprezy mikołajkowej wchodzi w życie z dniem opublikowania na stronie internetowej http://minieuroland.pl/mikolajki-2017-w-minieurolandzie/.