Majówka w Parku Miniatur Minieuroland rozpoczęta!

Spędźcie Majówkę w Minieurolandzie i pozwólcie zabrać się do baśniowej krainy, w której edukacja łączy się z zabawą, relaksem i aktywnym wypoczynkiem 🙂

Król górskiego potoku zawładnie naszą ofertą gastronomiczną! Specjalnie dla naszych Gości będziemy przyrządzać smakowite specjały z pstrąga, który jest jednym z najsłynniejszych przysmaków regionu. Jednym z sekretów wyjątkowego smaku podawanej przez nas ryby są krystalicznie czyste wody rzek i potoków Kotliny Kłodzkiej.

Nie zabraknie również soczystych kolorów, ciekawych aranżacji i oryginalnych inspiracji!

Specjalnie na Majówkę nasz rzeźbiarz przygotował dla Was imponujące dzieła sztuki. Stworzył niczym Gaudi cykl mozaik z drobnych kawałków szkła, ceramiki i kamieni, które pokrywają blaty stołów przy jednym z barów. Nad Waszymi głowami korony drzew zamiast parasoli a pod talerzem arcydzieła! Sami wybierzecie stół przy którym usiądziecie. Do wyboru czarny i biały łabędź – romantyczna para splatająca się szyjami, połyskująca w słońcu rybka, dostojny tukan, bajkowy kameleon i … pozostałe mozaiki niech pozostaną tajemnicą, którą sami możecie odkryć.

mozaika kolor

Drugi bar, znajdujący się bezpośrednio przy 13-metrowej Wieży Eiffla, zaskoczy Was ciekawą aranżacją w stylu Moulin Rouge! Będziecie mogli rozkoszować się prawdziwym paryskim klimatem i ciesząc niezwykłą atmosferą będziecie mogli napić się aromatycznej kawy i zjeść smaczną przekąskę.

Zapraszamy!

 
 
 

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!