Wyniki konkursu

 

 

przycisk_01

przycisk_03

przycisk_05

przycisk_07

przycisk_09

przycisk_11

przycisk_13

Wyróżnieni w kategorii indywidualnej w klasach I-III:

1. Julka Kruczek, klasa IIId,- Szkoła Podstawowa nr 5, im. Mikołaja Kopernika,
2. Sylwia Sac, kl. IIIg, SP nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Nowym Dworze Mazowieckim,
3. Oliwia Goinda, klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich.

Wyróżnieni w kategorii indywidualnej w klasach IV-VI:

1. Julia Barańska, klasa VId, SP 18 w Poznaniu,
2. Radosław Trzcionka klasa VIa, Zespół Szkół w Siewierzu,
3. Julia Anna Wysokińska, klasa Va, ZS im. Ks. Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie

Wyróżnione klasy w kategorii I-III:

1. klasa IIa z Zespołu Szkół w Pyskowicach z pracą „Kwiatki ze szkolnej rabatki i okolic” – opiekun Gabriela Bisz,
2. klasa IIc ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu z zielnikiem pn. „Niezwykłe przygody Motyla Kamila” – opiekun Urszula Smusz-Sawin,
3. klasa IIIa z Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim-Modlin Twierdza z pracą „Bal kwiatów” - opiekun Aldona Kolanek.

Wyróżnione klasy w kategorii IV-VI:

1. klasa IV z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach z pracą „Nasze okno na świat” – pod opieką Zofii Świegolik,
2. klasa IVa z Zespołu Szkół w Siewierzu z zielnikiem pt. „Kwiaty w kolcach czyli kwinące kaktusy” – opiekun Ewa Karmańska-Kocznur,
3. klasa ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowie z pracą pt. „Kwiatowe dywany ze Śmiłowca” – pod opieką J. Wieczorek.

Gratulujemy wszystkim Wyróżnionym i Zwycięzcom 🙂

Do końca tygodnia wyślemy wszystkie nagrody!🎁


Zwycięzcy w kategorii indywidualnej w klasach I-III:

Dawid Frueauff „Niezwykłe Kwiaty świata” - Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Pyskowicach – opiekun Dorota Sygidus

10

51

Natalia Miłoszewicz „Kwiaty świata” - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieńsku - opiekun Izabela Gajda

20170512_10472820170512_104736

Julia Pizarska „Magiczny zielnik” - Zespół Szkół nr 1 z oddziałami Sportowymi w Brzegu – opiekun Grażyna Sochacka

20170512_104936 20170512_105322

Daria Chorębiewska „Festiwal kwiatów MINIEUROLAND” - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Gwareckiego w Małej Wsi – opiekun Wanda Mossakowska Milczarek

IMG_9802

 

Zwycięzcy w kategorii indywidualnej w klasach IV-VI:

Nela Boratowska „Kwiatowe życie babci Florentyny, czyli zielnik na wesoło” - Szkoła Podstawowa nr 3 z Gostynina – opiekun Alicja Wróblewska

20170512_10322020170512_103347

Kacper Oksznajczyk „Kwiaty świata” - Szkoła Podstawowa w Bolimowie – opiekun Marzena Kozicka

20170512_10410620170512_104252

Wiktoria Król „Magiczny świat kwiatów” - Zespół Szkół w Ostrowach nad Okszą – opiekun Krzysztof Deska

20170512_10453020170512_104444

Bartłomiej Tomczyk „Kwiaty Europy” - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Radomiu – opiekun Agnieszka Besińska

 20170512_110229 20170512_110144

 

 Zakończyły się ostatnie prace Komisji Konkursowej nad oceną zielników klasowych w konkursie  "Minieuroland inspiruje naturą" . Członkowie Komisji stanęli przed bardzo trudnym zadaniem. Spośród kilku tysięcy nadesłanych prac klasowych należało wyłonić dwie najlepsze. 

Zwycięska klasa w kategorii I-III

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kamyku z pracą pt. "Festiwal kwiatów Minieuroland kwiaty świata", wykonaną pod opieką Pani Jadwigi Sikorskiej.

20170512_102417

Zwycięska klasa w kategorii IV-VI

Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej z zielnikiem pt. "Kufer różności", którą uczniowie tworzyli pod opieką Pani Anity Krzekotowskiej.

IMG_9765

Przypominamy, że nagrodą jest dwudniowa wycieczka na Ziemię Kłodzką, obejmująca: nocleg ze śniadaniem w Ośrodku Wypoczynkowym Szczeliniec, wizytę w Parku Miniatur Minieuroland z przewodnikiem i zajęciami edukacyjnymi, obiad w Hotelu Polanica Resort&Spa, zajęcia edukacyjne Parku Narodowego Gór Stołowych, w tym prelekcję i zwiedzanie Ekocentrum PNGS w Kudowie Zdroju i terenowe zajęcia na obszarze Szczelińca Wielkiego oraz karnety do Słonecznych Term z poczęstunkiem w kawiarni Wielka Pieniawa i zwiedzaniem Polanicy Zdroju z przewodnikiem. Nagroda nie obejmuje transportu z/do szkoły.

 

Znamy zwycięską szkołę w II etapie konkursu na zielnik "Minieuroland inspiruje naturą"!

W związku z bardzo dużą liczbą nadesłanych prac Komisja Konkursowa nie była w stanie rozstrzygnąć konkursu w terminie. Zielniki, które otrzymaliśmy reprezentują niezwykle wysoki poziom i świadczą o wielkiej kreatywności dzieci oraz ich opiekunów.

Cieszymy się, że nasz projekt rozbudził w uczniach tak silną ciekawość i zachęcił ich do poznawania różnorodności świata roślin.

Przepraszamy za opóźnienie i prosimy o wyrozumiałość. Zwycięskie klasy zostaną ogłoszone w dniu jutrzejszym, natomiast laureatów prac indywidualnych przedstawimy Państwu w piątek 12.05.2017 r.

Serdecznie gratulujemy Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Dębniku, która stworzyła zwycięską pracę szkolną pod opieką Pani Magdaleny Cygan.

Prezentujemy fragment nadesłanej pracy:

001

 

 

 

Lista zwycięskich prac w I etapie konkursu na zielnik „Minieuroland inspiruje naturą”:

PRACE INDYWIDUALNE

klasy I-III

  1. Dawid Frueauff „Drzewa w moim mieście- Pyskowicach” – kl. IIIb, Szkoła Podstawowa nr 6 z Odziałami Integracyjnymi w Pyskowicach.
  2. Olgierd Gorgoń „Zielnikowa o drzewach bajeczka Pana Sowy” – kl. IIIa, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bełchatowie.
  3. Joanna Mysiak „Listkowe bajeczki laleczki Laureczki” - kl. IIc, Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu.
  4. Sandra Chmielewska „Zielnik” - kl. IIIa, Szkoła Podstawowa nr 9 w Inowrocławiu.
  5. Oliwia Goinda „Zielony świat w Minieurolandzie – drzewa i krzewy” - Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich.

klasy IV-VI

  1. Jan Kwiecień „Polskie drzewa i ich jesienne skarby zamknięte w słojach” – kl. IVc, Szkoła Podstawowa nr 3 im Małego Powstańca w Ząbkach.
  2. Aleksandra Walicka „Zielony Świat w Minieurolandzie” – kl. IV, Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich.
  3. Karolina Pławecka „Zielony świat w Minieurolndzie, zielnik drzewa i krzewy” – kl.V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach.
  4. Amanda Chrostek „Zielnik 2016” – kl. VI c, Szkoła Podstawowa w Ruścu.
  5. Dominika Musiał „Zielnik Drzewa i Krzewy Lecznicze” – kl.VI, Zespół Szkół w Wierzuchcinie Królewskim.

PRACE KLASOWE

klasy I-III

  1. Klasa IIIa z Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazazowieckim Modlin Twierdza „Skrzynia skarbów czyli o czym szumią liście kokornaku”.
  2. Klasa II ze Szkoły Podstawowej w Broniszewicach „Drzewa i krzewy naszej okolicy w różnych porach roku”.

klasy IV-VI

  1. Klasa IV ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Małej.
  2. Klasa Va z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie „Piękny jesieni czas poznajemy park i las wokół nas”.

PRACA SZKOLNA

  1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" w Opolu – zielnik pt. „Impuls”

 

Poznajcie listę uczniów, klas i szkół wyróżnionych w I etapie konkursu "Minieuroland inspiruje naturą":

Przygotowaliśmy dodatkowe nagrody dla uczniów, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością oraz w szczególny sposób zaangażowali się w tworzenie swoich zielników.

PRACE INDYWIDUALNE

uczniowie klas I-III

1. Szymon Stankiewicz, klasa II b, Szkoła Podstawowa w Ojrzanowie – zielnik pt. „Ogród moją pasją”
2. Michał Sajewicz, klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieńsku – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
3. Jagoda Borucka, klasa II b, Akademia Talentów Prywatna Szkoła Podstawowa Wągrowiec – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
4. Michał Zygmunt, klasa II g, Szkoła Podstawowa w Skórzewie - zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
5. Lena Krasicka, klasa III a, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Wałbrzychu – zielnik pt. „Mój zielnik - drzewa liściaste”
6. Patrycja Panek, klasa II a, Ośrodek Szkolno-wychowawczy dla dzieci niesłyszących w Radomiu – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
7. Paweł Owczarek, klasa II a, Ośrodek Szkolno-wychowawczy dla dzieci niesłyszących w Radomiu – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
8. Piotr Owczarek, klasa II a, Ośrodek Szkolno-wychowawczy dla dzieci niesłyszących w Radomiu – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
9. Damian Gumuła, klasa II a, Ośrodek Szkolno-wychowawczy dla dzieci niesłyszących w Radomiu – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
10. Paweł Gibaszewski, klasa II a, Ośrodek Szkolno-wychowawczy dla dzieci niesłyszących w Radomiu – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
11. Alicja Ruszkowska, klasa II a, Ośrodek Szkolno-wychowawczy dla dzieci niesłyszących w Radomiu – zielnik pt. „Zielnik roślin zebranych w miejscowości Jedlina-Letnisko”
12. Rafał Komenderski, klasa III, Szkoła Podstawowa Specjalna w Brzezinach - zielnik pt. „Drzewa parku miejskiego w Brzezinach”

uczniowie klas IV-VI

1. Karol Adamczyk, klasa V, Szkoła Podstawowa w Korytowie – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie”
2. Filip Balcer, klasa V, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Międzylesiu – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie - drzewa i krzewy”
3. Kacper Chmura, klasa V a, Szkoła Podstawowa w Sochaczewie – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie” (praca multimedialna)
4. Nela Boratowska, klasa VI b, Szkoła Podstawowa w Gostyninie – zielnik pt. „Opowiem Ci Tomku o drzewach” (praca multimedialna)
5. Jagoda Marciniak, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Wilkowie – zielnik pt. „Zielony świat w Minieurolandzie: Moda na drzewa i Krzewy”
6. Sandra Bartyzel, Szkoła Podstawowa Specjalna w Brzezinach – zielnik pt. „Drzew parku miejskiego w Brzezinach”

PRACE KLASOWE

klasy I-III

1. Klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Namysłowie, opiekun Alicja Kopica – zielnik pt. „Zielony Świat w Minieurolandzie-drzewa i krzewy”
2. Klasa II a, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku, opiekun Jadwiga Sikorska – zielnik pt. „Zielnik drzew i krzewów okolice Kamyka woj. śląskie”
3. Klasa II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach, opiekun Agnieszka Wojciechowska – zielnik pt. „Nasz Zielnik”

klasy IV-VI

1. Klasa VI a, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach, opiekun Joanna Jarota – „Zielone Gliwice-przewodnik dendrologiczny”
2. Klasa VI, Szkoła Podstawowa w Łysinach, opiekun Joanna Hubert – zielnik pt. „Zielono wokół nas”
3. Klasa VI b, Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej, opiekun Danuta Ornat – zielnik pt. „Przyjaźń, przyroda, wiedza -drzewa i krzewy w naszej okolicy”

PRACA SZKOLNA

1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 pory roku" w Cielu, opiekun Iwona Kuziemska – zielnik pt. „Eko-Zielnik”
2. Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół w Pyskowicach, opiekun Ewa Uznańska – zielnik pt. „Szkolny ogród najpiękniejszym zielnikiem”

Nagroda za wyróżnione prace indywidualne:
Bezterminowe podwójne zaproszenie do Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku.

Nagroda za wyróżnione prace klasowe:
Rabat w wysokości 15% na bilety wstępu do Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku oraz bezpłatne zajęcia modelarskie z wizytą w pracowni modelarskiej.

Nagroda za prace szkolne:
Dwa zestawy plansz edukacyjnych oraz rabat dla 35 osób w wysokości 15% na bilety wstępu do Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku oraz bezpłatne zajęcia modelarskie.

 

Facebook

Twitter

YouTube

LinkedId

Vimeo