Kolejny sukces Minieurolandu!

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku znalazł się w trójce nominowanych do „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu 2016” w kategorii „Najlepsze przedsięwzięcie turystyczne”. Lepszy od Minieurolandu okazał się tylko Ogród Zoologiczny we Wrocławiu, który może pochwalić się ogromnym sukcesem Afrykarium. W ubiegłym roku był największym biletowanym obiektem turystycznym w Polsce, który odwiedziło ponad 1,8 miliona osób. Dla nowej atrakcji Ziemi Kłodzkiej był to konkurent nie do pokonania.

Dolnośląski Klucz Sukcesu
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Minieuroland, jako jedyny podmiot reprezentowany przez prywatnego właściciela został nominowany do Dolnośląskiego Klucza Sukcesu. Wielkim wyróżnieniem było znalezienie się w tak doborowym towarzystwie zwycięzców jak: Hydropolis -centrum wiedzy o wodzie, ZOO Wrocław, Radio Wrocław, Andrzej Kosendiak dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, Stowarzyszenie Miłośników Wrocławia, Miasto i Gmina Strzelin, Gmina Malczyce oraz Moniuszkowskie Towarzystwo Kulturalne.
Dolnośląski Klucz Sukcesu
Dolnośląski Klucz Sukcesu
Jest to niewątpliwie największy sukces Parku Miniatur Minieuroland w dotychczasowej historii jego działalności. „Dolnośląski Klucz Sukcesu” organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska jest najwyższym regionalnym wyróżnieniem, promującym wybitne osiągnięcia podmiotów, które podnoszą prestiż i rangę Województwa Dolnośląskiego. Stanowi on jeden z ważniejszych elementów promujących Dolny Śląsk oraz cieszy się dużym uznaniem w środowiskach gospodarczych, kulturalnych i samorządowych.

Zobacz relację z Uroczystej Gali wręczenia Dolnośląskich Kluczy Sukcesu na naszym profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/minieuroland/posts/591989394317928

Dolnośląski Klucz SukcesuDolnośląski Klucz Sukcesu

 

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!