Kolejne imprezy w Minieurolandzie!

Zapraszamy do udziału w niezwykłych wydarzeniach!

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia odbędzie się Festiwal Kawy, którego uczestnicy zostaną zabrani w aromatyczną i przepełnioną różnorodnymi doznaniami podróży po świecie kawy!

Imprezę poprowadzą: Marcin Rusnarczyk - Mistrz Polski Baristów oraz Leszek Kopcio - kawowy czarodziej z noworudzkiej Białej Lokomotywy.

W czasie Festiwalu będziemy wspólnie odkrywać historie, ciekawostki oraz tajemnice kawy. Bariści, zaprezentują swój kunszt i produkty w najlepszej możliwej postaci. Wydarzenie wypełnią liczne atrakcje, w tym:

  • warsztaty z alternatywnych metod parzenia kawy – możliwość przygotowania kawy różnymi metodami pod okiem doświadczonych baristów,
  • degustacja najlepszych kaw z rożnych regionów świata oraz Cold Brew Coffee Nitro,
  • ruletka aromatów – poznanie aromatów występujących w kawie,
  • bar kawowy z najlepszymi baristami i kawami,
  • aromatyczne konkursy z nagrodami.

Festiwal Kawy w Parku Miniatur Minieuroland to impreza, gdzie zmysłowy aromat kawy wodzi za nos kusi niezwykłą różnorodnością.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek.

We wtorek 15 sierpnia w dzień wolny od pracy zapraszamy wszystkich na Wielkie Grillowanie! W czasie imprezy unoszący się w powietrzu zapach będzie kusił Wasze podniebienia. Wyobraźcie sobie niezwykłą ucztę w otoczeniu rozkwitającej natury. Oryginalne, soczyste i rozpływających się w ustach przekąski oraz dania z grilla zaspokoją apetyt każdego smakosza.

Do zobaczenia!

Festiwal Kawy_TV poprawka

Wielkie Grillowanie_TV1

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!