Plac zabaw

Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy na największym w regionie PLACU ZABAW.

12W bajkowym ogrodzie Minieurolandu, na powierzchni 1200 m², znajduje się najnowocześniejszy plac zabaw z mnóstwem kolorowych i bezpiecznych w użytkowaniu urządzeń.

Myśląc o stworzeniu miejsca dla najmłodszych Gości odwiedzających nasz Park, zaprojektowaliśmy plac zabaw będący spełnieniem najbardziej wymagających oczekiwań wszystkich milusińskich.

Znajdziecie u nas bardzo lubiane przez dzieci HUŚTAWKI, zarówno dla dzieci bardzo małych z jednym siedziskiem opatrzonym w zabezpieczenia oraz w wersji klasycznej – z przeznaczeniem dla nieco starszych dzieci. BOCIANIE GNIAZDO to nowy model huśtawki z dużym siedziskiem, na którym można się usadowić wraz z nogami.

Dla uciechy dzieci są też DRABINKI, ŚCIANKI WSPINACZKOWE, ZJEŻDŻALNIE, SPIRALE, WIEŻE, TUNELE oraz urządzenia tematyczne, w tym WÓZ STRAŻACKI, POWÓZ KSIĘŻNICZKI i przynoszący mega frajdę ZJAZD LINOWY-TYROLKA.

 


 Idealnym dopełnieniem naszego placu zabaw dla dzieci jest nawierzchnia. Piasek na podłoże został dobrany w taki sposób, aby zapewniał dzieciom maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku.

 

Tuż przy placu znajdują się wygodne ławeczki oraz kawiarnia z ogródkiem, gdzie rodzice mogą w miłej atmosferze spędzić czas i z uwagą przyglądać się świetnej zabawie dzieci.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wykonawca

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!