Festiwal Kwiatów

II edycja Festiwalu Kwiatów Minieuroland 2017 - największa impreza kwiatowa na Dolnym Śląsku!

Stitched Panorama

W weekend 24-25 czerwca 2017 r. na uczestników II Festiwalu Kwiatów w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku czekają fantazyjne i wielobarwne kompozycje, utworzone z ponad 50 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych.

Tegoroczna impreza kwiatowa dostarczy gościom parku jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń i oryginalnych inspiracji. Program wypełnią liczne atrakcje, wystawy tematyczne, porady ekspertów i konkursy z nagrodami. Pośród zapachu niezliczonych kwiatów będzie można napić się kawy pod Wieżą Eiffla w barze stylizowanym na paryski kabaret Moulin Rouge. Miłośnicy sztuki Gaudiego będą mieli okazję do podziwiania cyklu mozaik, wykonanych z drobnych kawałków szkła, ceramiki i kamieni, zachwycających bogatą kolorystyką i oryginalnymi motywami. Festiwal Kwiatów w Minieurolandzie to eksplozja kwiatów i kolorów oraz niezwykła dawka wspaniałej rozrywki dla całej rodziny. 

Bajeczne dywany kwiatowe, a w nich zatopione perełki architektury sprawiają, że każdy będzie mógł poczuć się jak Alicja w zaczarowanym ogrodzie. 

Już teraz zapraszamy na to wydarzenie do Minieurolandu – baśniowej krainy zapachów, kolorów i miniatur.

Tutaj każda chwila jest inspirująca!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Festiwalu Kwiatów: http://festiwalkwiatow.com/

PlakatA3

 

 

 

Facebook

Twitter

YouTube

LinkedId

Vimeo