Dyplomy za udział w I etapie konkursu “Minieuroland inspiruje naturą”

Uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Doceniając Wasze ogromne zaangażowanie, wkład pracy oraz kreatywność w I etapie konkursu na zielnik pn. Minieuroland inspiruje naturą” chcemy wyróżnić każdego uczestnika naszego projektu pamiątkowym dyplomem.

Mamy nadzieję, że tworzenie zielników było dla was nie tylko świetną zabawą, ale także ważnym źródłem wiedzy o otaczającym was świecie roślin. Bez względu na wynik konkursu każdy uczeń może czuć się wygranym! Wszystkie nadesłane prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie oraz prezentowały dużą wiedzę i umiejętności.

Informacja z podziękowaniem została przesłana do Państwa drogą mailową. Prosimy o kontakt osoby, do których wiadomość z załączonym dyplomem nie dotarła.

Jednocześnie przypominamy wszystkim klasom uczestniczącym w konkursie o możliwości skorzystania z kuponu rabatowy na wizytę w Parku Miniatur Minieuroland, który uprawnia do 5% zniżki na zakup biletów wstępu oraz pakietów edukacyjnych.

Aby skorzystać ze zniżki należy zarezerwować termin wycieczki pod numerem telefonu: 792 444 333 lub mailowo: marketing@minieuroland.pl oraz w dniu wycieczki podać w kasie biletowej unikalny kod,  który znajduje się na dolnym pasku kuponu. 

Klasy, do których kupon nie dotarł mogą skierować do nas prośbę o jego dostarczenie.

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można zobaczyć w czasie Festiwalu Kwiatów w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku. Wszystkich uczestników konkursu gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy oraz udziału w tym wydarzeniu. Jest to cykliczna impreza   inspirowana naturą, trwająca nieprzerwanie od początku czerwca do końca października.

W imieniu własnym oraz Patronów dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zachęcamy do wzięcia udziału w obfitującym w atrakcyjne nagrody II etapie konkursu - „Festiwal Kwiatów Minieuroland”, który rozpoczął się dnia 1 lutego 2017 r. i trwa przez pełne dwa miesiące do 31 marca 2017 r. 🙂

 

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!