Drugie urodziny Parku Miniatur Minieuroland za nami!

Wszystko zaczęło się dwa lata temu…

W niedzielę 16 lipca 2017 r. Park Miniatur Minieuroland obchodził swoje urodziny. Minęły już dwa lata odkąd nasza atrakcja wpisała się na turystyczną mapę Kotliny Kłodzkiej. Od samego początku działalności nasz park wzbudzał zainteresowanie turystów z Polski i zagranicy, zachęcając ich unikalną roślinnością, oryginalnymi przestrzeniami do relaksu i misternie wykonanymi makietami.

Goście, którzy przyjechali na urodzinową imprezę byli witani urodzinową muffinką i mogli zdmuchnąć z niej świeczkę, życząc solenizantowi dalszych sukcesów i pomyślności. Cały dzień był przepełniony humorem, wspaniałą muzyką, konkursami z nagrodami i miłymi niespodziankami. Oczywiście nie mogło zabraknąć też tortu, a był on jedyny w swoim rodzaju. Jak na organizatora Festiwalu Kwiatów przystało, zadbano o to, aby nie zabrakło kwiatowych akcentów. Tort został wykonany z subtelnych kwiatów, które mogły zaspokoić u każdego z Gości apetyt… na piękno.

Był to dzień pełen niezwykłych wrażeń, uśmiechu i rozrywki. A to tylko jedna z licznych imprez, jakie odbywają się w Minieurolandzie w czasie wakacji. Wszystkie wydarzenia można śledzić na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

IMG_5502

IMG_5549

IMG_5546

IMG_5722IMG_5565

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!