Dni Kłodzczan w Minieurolandzie w dniach 3-14 lipiec 2017!

Park Miniatur Minieuroland ogłasza Dni Kłodzczan! 

W lipcu 2015 roku otwarto Park Miniatur Minieuroland, który jest jedynym w Polsce obiektem rekreacyjno-edukacyjnym łączącym park miniatur z arboretum. 

Od dwóch lat Kłodzko może być dumne, że posiada atrakcję, która promuje dorobek historyczny oraz walory kulturowe Kotliny Kłodzkiej, prezentując polskim i zagranicznym turystom bogatą architekturę miasta i pobliskich okolic. Minieuroland od samego początku był wielokrotnie nagradzany i stał się zaraz po Twierdzy Kłodzko najbardziej rozpoznawalną atrakcją regionu, która przyciąga setki tysięcy turystów.

wczorajdzis2

Dziś, kiedy obiekt ma już ugruntowaną pozycję na rynku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców Kłodzka, aby mogli lepiej poznać obiekt, który jest wizytówką naszego miasta.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wizyty w Minieurolandzie za symboliczne 5 zł. Z okazji trwających wakacji, wybraliśmy okres, kiedy możecie Państwo spędzić miłe chwile w naszym parku ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Promocja jest skierowana wyłącznie do mieszkańców Kłodzka, którzy mają w nim zameldowanie. Z oferty można skorzystać od dnia 3 lipca od godziny 09:00 do dnia 14 lipca do godz.19:00. 

Dni KłodzczanA3

Zapraszamy! 🙂 

Comments are closed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!