Budowa makiet

Chcesz wypromować swoją atrakcję turystyczną, konkretny obiekt lub cały region?
Miniatura wybranej budowli jest idealną formą jej promocji!

Zbudujemy makietę specjalnie dla Ciebie i zrobimy to najlepiej.
Jesteśmy profesjonalistami!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Kim jesteśmy?

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku to jedyny w Polsce kompleks rekreacyjno-edukacyjnego, który jest jednocześnie wspaniałym arboretum. Na powierzchni 20 tys. m² znajduje się obecnie 40 makiet przedstawiających miniatury najciekawszych budowli z Polski, Europy i świata. Docelowo w parku będzie znajdowało się 100 makiet. Minieuroland już na dobre wpisał się na turystyczną mapę atrakcji Dolnego Śląska, jednocześnie nie ustając w dążeniu do ideału ma aspiracje stać się wkrótce najlepszym parkiem miniatur w Europie.

Jak pracujemy?

Nasze makiety powstają w pracowni znajdującej się na terenie Minieurolandu i są efektem pracy specjalistów z Polski, Ukrainy i Armenii. Wykwalifikowana kadra architektów, modelarzy, rzeźbiarzy, grafików, plastyków oraz metaloplastyków nieustannie pracuje nad nowymi obiektami i dba o najwyższą jakość ich wykonania. Każda miniatura jest dziełem sztuki, które powstaje przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Jedyna tego typu pracownia modelarska w Polsce!

Modelarnię tworzy zespół dwunastu pracowników z wysokimi kwalifikacjami technicznymi, plastycznymi oraz konstrukcyjnymi. Ich praca jest wieloetapowa i wymaga sprawnej współpracy. Wykonanie miniatur jest poprzedzone starannymi przygotowaniami, które polegają na gromadzeniu, przetwarzaniu i analizowaniu informacji o obiekcie. Szczególnym źródłem informacji o budowlach są archiwa z planami budynków i rzutami kondygnacji. Na tym etapie wykonuje się także fotografie budynków oraz elementów, które nie zostały ujęte w planach architektonicznych. Graficy w specjalistycznych programach tworzą dokumentację lub dokonują jej przeniesienia. Umożliwia to późniejsze precyzyjne przeskalowanie obiektów do rozmiarów modelu. Do stworzenia miniatur używa się nowoczesnych tworzyw sztucznych i syntetycznych, różnego rodzaju metali oraz kamienia.

Sposób pracy, mnogość materiałów oraz stosowane przez Park rozwiązania techniczne są elementami, które wyróżniają nas spośród innych parków miniatur!
Co możesz zyskać dzięki ekspozycji swojej makiety w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku?

1. Promocję w jednym z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Polsce.
2. Lokalizację w Minieurolandzie – największej atrakcji turystycznej na Ziemi Kłodzkiej.
3. Ok 300 000 potencjalnych Klientów rocznie odwiedzających nasz park, mających kontakt z Twoją makietą. To ogromna szansa na to, że zainteresowani Twoim obiektem, będą chcieli zobaczyć oryginał budowli osobiście!
4. Aktywny marketing Twojej makiety: ulotki, materiały reklamowe, informacje dla mediów, artykuły, billboardy – na których może znaleźć się Twój obiekt.
5. Dystrybucję materiałów reklamowych.
6. NOWYCH KLIENTÓW.

Nasz pakiet obejmuje:

1. Kompleksowe wybudowanie makiety z użyciem najlepszych materiałów.
2. Zainstalowanie makiety w Parku Miniatur Minieuroland.
3. Opiekę nad makietą.
4. Materiały reklamowe.
5. Aktywną promocję.

 

Napisz lub zadzwoń po więcej szczegółów:
biuro@minieuroland.pl
506 290 818
Zapraszamy do współpracy!

 

Facebook

Twitter

YouTube

LinkedId

Vimeo